SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na low carbie - pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6068
Witam wszystkich.

Moim celem jest zdobycie kilku "suchych" kilogramów przed rozpoczęciem lata. Cały czas jest na diecie low carb co pomogło mi ostatnimi czasy pozbyć się tego co niepotrzebne (ponad miesiąc temu ważyłem lekko ponad 80kg) nie odnosząc przy tym strat w sile. Do rzeczy... nie chce robić typowej masówki przez to, że wielkie skoki w masie nie są mi potrzebne oraz przez to, że chyba nie zdążyłbym z redukcją.
Co do suplementacji to myślałem na jakimś boosterem azotowym w połączeniu z białkiem i dodatkowo jeszcze monohydratem.
Skonsultowałem się z właścicielem/instruktorem siłowni na którą chodzi i on osobiście polecił mi qnt no+elite i do tego izolat białka ale podchodzę do tego jeszcze z dystansem.
Planowany trening to split cztery razy w tygodniu, plus jeszcze aeroby/interwały dwa razy w tygodniu w dniu wolne od treningu.
Ostatnie suplementy to cykl na mono zakończony pod koniec lutego oraz l-karnityna przez 3 pierwsze tygodnie marca.
Co do budżetu na obecny cykl to myślę, że są to okolice 300 zł, zamierzam go rozpocząć w pierwszy poniedziałek po świętach (16.04.2012) i ciągnąć go przez 6 tygodni.

Info o mnie:
Wzrost - 182 cm
Waga - ok. 76 kg
Talia - 67 cm
Staż - 4 lata
Jeżeli jakieś informacje są jeszcze potrzebne to mówić śmiało

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
napisz cos o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6068
A więc moja dieta w ogólnym zarysie wygląda następująco:

I Posiłek (ok. 7.30)
3 jaja (różne postacie ale ostatnio jest to omlet)
30g płatków owsianych
Odrobina orzechów/słonecznika

II Posiłek (po 11)
100-150g piersi z kurczaka
Warzywa jakie są pod ręką

III Posiłek (15-16)
do 100g ryżu brązowego/makaronu durum
150g piersi z kurczaka
warzywa

IV Posiłek (19-20 z reguły po treningowy)
do 50g ryżu brązowego/makaronu durum
ok. 120g tuńczyka z puszki

V Posiłek (22)
100-125g twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ok
wyzej masz fajny zestaw podany przez Tomka

mozna dorzucic jeszcze beta-alanine do tego
https://sklep.sfd.pl/Mr.Big_Beta_alanin-opis27029.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Tomq ten Whey ma tonę węgli^^ bo przez chwilę nad nim myślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
porcja okolo 3-4g wiec tragedii nie ma jak dla mnie.
ja wegli sie nie boje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie przesadzaj, j/w wiele to nie zmieni a smak przedni

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6068
Dziękuję za pomoc :D
Na pewno kupię cm3 :D co do stano fusion to nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tego produktu. Mam pytanie co do dawkowania a mianowicie czy w dni treningowe należy brać cm3 przed treningiem razem ze stano fusion? I jeszcze pytanie czy jest jakiś warty uwagi zamiennik stano fusion (z zawartością kreatyny najlepiej)?

Pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
stanofusion jest bardzo fajnym produktem
cm3 bierzesz przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6068
okej to zostanę przy stano fusion :D
co do cm3 to 2 porcje niezależnie od dnia czy w treningowy 3?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Shock i Storm

Następny temat

Różnica w jabłkach ;)

WHEY premium