SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja monohydratem kreatyny - kilka faktów o których nie wszyscy wiedzą

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 70261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Odnoszac się jedynie do kombinacji opcja dwa wydaje się najbardziej praktyczna. Nie znajduję powodów dla których takie połączenie miałoby być niewłaściwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ellis posiadam okolo 200g mono od jutra chcialem sobie to zaczac jesc zeby odrobic spadki troche a pozniej w styczniu jakos juz mega cykl , Max ile chce teraz jesc to mono to 4 tygodnie
Waze okolo 80 kg czyli wychodzi na to ze pzrez 5 dni mialbym jesc 25g na dzien a pozniej 2.5 g dziennie i teraz moje pytanie
jak podzielic to 25g:>?
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
Witam!
Mam prośbę, piszę pracę na temat kreatyny, co prawda bardziej pod względem chemicznym lecz wszystkie artykuły mi się przydadzą. Widzę że odnosisz się do wielu prac naukowych czy znasz może jeszcze inne pozycje na temat kreatyny i skąd posiadasz podane. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny i oczywiście prześle Ci moją pracę jak będzie gotowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Wszyscy z pytaniami do Ellisa :D
To i ja tez jeszcze mam jedno :)
Ellis napisales ze "odnoszac sie tylko do kombinacji", to czy cos innego jest "niewporzadku" z tym co zaproponowalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Tak jak pisałem najczęściej w badaniach dawka dzielona jest na 4 równe porcje po 5-7 g rozdzielone w ciągu dnia.

Najlepiej jest znależć cały tekst, taki jak ten:
http://www.jacn.org/cgi/content/full/17/3/216

Czytasz jak coś jest dla Ciebie interesujące to schodzisz do referencji i przechodzisz do tego abstractu, póżniej możesz ewentualnie szukać linków powiązanych lub wrócić do tekstu wyjściowego itd. Możesz przesłać jak już coś napiszesz.

Są różne zdania, ale ja na chwilę obecną jestem za dużo mniejszymi dawkami glutaminy. Mam zamiar poszukać odpowiedzi na to pytanie, ale jakoś nie mogę się zebrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a jeszcze co do brania krety z bialkiem i ww (zamiast opcji 100g ww)
niektorzy (np. Kaizen team z tego co pamietam) nie zalecaja brac krety razem z b, poniewaz spowolni to jej wchlanianie (inne aminokwasy w pierwszej kolejnosci). zalac to i jednak brac razem??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
jesli to bedzie szybko wchlanialne bialko ( jak zaznaczyl jzu ellis ze takei musi byc) to bedzie good tylko z woda nie mlekiem

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
ej ja juz sie pogubilem... to jaka iloscia carbo popijac te 5 g krety na czczo i ile g carbo i bialka po treningu?!:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie przejmuj się porcją kreatyny przyjmowaną po treningu. Zastosuj się do standardowej suplementacji okołotreningowej. Tu masz trochę informacji:
https://www.sfd.pl/temat291082/

Na czczo moim zdaniem najrozsądniejsze wydaje się przyjęcie kreatyny samej. Jeśli chcesz to możesz próbować zoptymalizować efekty suplementacji poprzez wskazówki z mojego posta. Jeśli lepiej będziesz czuł się psychicznie biorąc kreatynę z małą porcją węglowodanów, dodatkowo nie widzisz w tym wad to możesz tak robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Chlopaki to jak to jest w koncu - czy po treningu moge zmieszac białko (w moim przypadku SP80) + carbo + mono? Spowolni to wchłanianie kreatyny?
Ostatnio zanim poszedlem na silownie wsypalem do szejkera wszystko razem, a po zakonczonych cwiczeniach zalałem wodą - mozna tak robic ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto brał STORM i jakie po nim mieliscie przyrosty?

Następny temat

Gainery

WHEY premium