SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Kreatyna? BCAA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Witajcie, od dłuższego czasu ćwiczę na siłowni i nie tylko, mam dietę którą sam ułożyłem, wklejałem już ją na forum w innym temacie, ale doszedłem do wniosku, że przydał by mi się jakiś suplement, białko odpada, ponieważ wydaje mi się że swoją dietą to nadrobię, mam witaminy w domu. Ćwicząc z kolegą na siłowni podpowiedział mi, zebym kupił sobie kreatyne na początek, posłuchałem go i szukałem informacji na temat jak to działa itd. i wydaje mi się, ze by mi to pomogło w "pakowaniu" :D co o tym myślicie, czy może lepiej BCAA? chociaż wątpie.



Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7512
Narazie jedz zdrowo,cwicz sypiaj i rosnij ! Nabierzesz doswiadczenia na kreatyne przyjdzie wtedy czas i wykorzystasz to 10x lepiej niz teraz, nie ma nic na szybko w tym sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
kreatyna a bcaa to dwie różne rzeczy. dowiedz się lepiej do czego służy i czego możesz się po nich spodziewać. nie myśl ze kreatyna to środek cudotwórczy i jak weźmiesz raz to przybędzie ci 10 kg mięśni. a druga sprawa jest taka jaki masz staż na siłowni ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
No kreatyna to w mięsniach sie znajduje, a bcaa zwiększa osiągi, mniejwięcej. Tak typowo na siłowni ćwicze 1,5/2 miesiace, ponieważ przerwałem trenigi piłko nożnej, lecz podczas 3 lat treningów miałem 2 razy trg na siłowni, nie zawsze były to pełne trg, ale zawsze się coś podnosiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Na początek kup sobie BCAA, aminokwasy są bardzo potrzebne. Z kreatyną jeszcze poczekaj ze 2-3 miesiące.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
to za szybko na kreatyne. minimum 6 miesięcy ćwiczeń a najlepiej ok rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Mgugi a mógłbyś podać jakiś przykład bcaa? i jak mniejwiecej dawkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html polecam te dawkowanie tylko w dni treningowe przed/ w trakcie ewentualnie po treningu 1g/10kg masy ciała
a z kreatyną tak jak mówiłem wstrzymaj się przez jeszcze kilka miesięcy


Zmieniony przez - sebastian1515 w dniu 2013-06-05 22:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Hmm, no ładnie wygląda z opiniami, ale cenę też ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
jak coś jest dobre to ma swoja cenę. nie zawsze tak jest ale w tym wypadku tak. przy braniu tylko w dni treningowe starcza na bardzo długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
bardzo długo? 2 miesiące ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
nie wiem jak to liczysz ale biorąc 15g starcza na 33 treningi. mając je 3x w tygodniu masz ponad 10 tygodni. jeśli ważysz mniej starcza na dłużej

Zmieniony przez - sebastian1515 w dniu 2013-06-05 22:24:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 miechow i brak efektow, pora na suple?

Następny temat

Jakie suplementy mogą mi troszke pomóc ?

WHEY premium