SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja Kreatyna? BCAA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Hajs mam, starczyło by mi na to cm3 treca, ale jednak przyciął bym coś po kosztach, chyba ze nie ma wyjscia to kupię ten i bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
kup cm3 jak masz hajs to nie rob z siebie dziada ;p

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Hahah : D okej zobaczymy co z tego wyjdzie ;D teraz umykam, jak cos to sie jeszcze jutro odezwę; D Dzięki i bywaj zdrów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
powodzenia ;) 3m sie

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
zależy od tego ile masz hajsu. jak możesz kupić sobie więcej to możesz brać nawet codziennie a jeśli nie to tylko w dni treningowe gdzie masz normalny trening na siłowni. a co do treningu. to te soboty i niedziele bym odpuścił a 3x w tygodniu zrobił porządny trening po raz na każdą partie tak jak masz to rozpisane.



kamil5176
ważę 67 kg, tylko powiedz mi, bo mam plan tygodniowy taki :
poniedziałek w szkole baseny + siłownia klatka triceps
wtorek mam w szkole siłownie lub bieganie/aeroby 2 h
środa mam tylko siłownie biceps + plecy
czwartek w szkole siłownia lub aeroby + po południu z kolęgą trening taki "fighterski"
piątek mam tylko siłownie nogi + barki
sobota nie w każdą, ale się spotykam z kumplem na siłowni i trochę ćwiczymy
niedziala podobnie jak wyżej ale krócej i rzadziej .
to powiedz mi czy brać tylko w te dni w które mam trg na siłowni typowo? czy w każdy dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
a co do cm3 to radze się wstrzymać bo na krete jeszcze za wcześnie dla ciebie. nie zmienia to faktu że jak chcesz zrobić pierwszy cykl to radze zrobić go na mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Witajcie znów, znów jestem totalnie zamieszany :D wiesz z tym hajsem to jest różnie, ale na począek by mi starczyło, a chciałbym to wybrać mniejwięcej do początku wakacji z 2 tygodniowym poślizgiem, bo nie wiem jak to bedzie w wakacje z treningami, albo mnie nie bedzie, albo kumpla bo u niego siłka i to się może skomplikować, ogólnie byłem przekonany do przeczytania tych postów na tą cm3, ale teraz już nie wiem co robić a czas leci ;x
Z chęcią mogę brać codziennie, bo tak wydaje mi sie, ze bedzie lepiej, bo codziennie mam jakiś trg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
to tak jak mówię kup bcaa to co Ci poleciłem. cm3 na razie odpuść bo za szybko. jak zostanie jakaś kasa to kup kuraka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
2 wersje i która tu wybrać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1447
Wypowie się ktoś ;>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 miechow i brak efektow, pora na suple?

Następny temat

Jakie suplementy mogą mi troszke pomóc ?

WHEY premium