SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
Proszę o radę w zakupieniu odżywek. Ćwiczę już jakiś czas na sucho z "jako taką" dietą, którą mam zamiar uzupełnić o jakąś odżywkę. Doradźcie co kupić z jakimiś konkretnymi przykładami (najlepiej z allegro) tzn jakieś linki itp.. Coś co sami chętnie byście kupili na moim miejscu.
Chcę głównie budować masę mięśniową. Z kreatyną narazie daje sobie spokój, póki nie będe miał lekkiego zastoju (narazie 36cm w obwodzie ramienia i nadal dobrze rosnę) Tylko nie piszcie mi o samej diecie, bo wszystko na ten temat wiem, ale chcę ją poprostu uzupełnić, bo nie zawsze mam na nią czas itd. Z góry dziękuje za pomoc :) A.. i mam już kupione carbo, więc bez przesadniej ilości węglowodanów proszę :D

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
co d tej ceny to jest taka aukcja na allero :) dawałem link, ale usunęli ;] są 3 folie po 750 gram za te 99 zł

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Zobacz czego brakuje w codziennym jadłospisie, to będizesz wiedział co zakupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
carbo, ok
w Twoim wypadku pozostaje dokupic bialko do uzupelnienia diety, zapotrzebowanie kalorczyne rosnie wraz ze wzrostem Twojej wagi, takze pamietaj o odpowiedniej ilosci btw
jesli czujesz sie "zmeczony", malo spisz- mozesz kupic zma(apteczne)
jakis preparat witaminowy
to chyba na tyle.
pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
A da mi ktoś jakiś przykład dobrego białka w dobrej cenie?! najlepiej jakieś linki :)

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
linków z allegro nie dostaniesz bo nie można dawać
z białek możesz sobie kupć np. SP80,Prolongatum
jeśli masz mniej kasy to Ostrowie

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z dobrych białek i w miare tanich proponuje 100% whey ze Sports one ( szybkowchłaniane) lub Prolongatum z BX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak więcej siana jest to matrix5 syntraxa, a jak mniej to jw sp80,prolo
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
o ja zamuliłem.. to drugie to nie samo białko tylko Gainer xD ale co do tamtego białka to co myślicie? opłaca się?

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 392
okok a chodziło mi o "Biogenix ProLongatum 3x750g w Cenie-99.90 zł"
opłaca się, czy może są jakieś lepsze oferty? :P

Anarchy 4 da PL iz coming somtimez N maybe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl ???

Następny temat

masowy cykl

WHEY premium