SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super Konkurs :" Nec Drazekm contra Plures ? "

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

No to ja już wysiadam!
Nie zajadę się (co grozi drazekm'i - niech mu młodość doda skrzydeł a może zrobi to RedBull).

A no grozi gdybym w sobotę będąc chory musiał robić jeszcze próbę,oczywiście użyję wspomagania w postaci kropli do nosa na katar :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Obliczyłem sobie ile już zrobiłem wymyków w tym miesiącu tj.20+27+31+47+51 = razem176
i oto dodarło do mnie że w całym swoim wcześniejszym życiu tyle nie zrobiłem,trochę zaszalałem czyżby kryzys wieku średniego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
iti - tak jak myślałem, zrobiłeś Super robotę, Szacunek w twoja stronę

Marek, powiem Ci już ze dziś odebrałem,, Ławkę '' i od razu wysłałem Ci ją kurierem, akurat będzie u Ciebie na koniec miesiąca.
Tak czy inaczej Marek Największy Szacunek ode mnie za konkretny Set w ilości, a za to ze robiłeś na dworze to leki też Ci wyślę.

Gratulacje dla Tadzia i Ojana że w tym najmłodszym wieku mają takie piękne osiągnięcia, również Szacunek ode mnie

Raczej już nic się nie zmieni z wynikiem, byla to w moich oczach Super rywalizacja.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
konik
Jeszcze dzisiaj powinien być mój zaległy i jeszcze jeden dzisiejszy na wszelki wypadek bo forma drazekm jest nieobliczalna :)Z takim wynikiem jaki zrobił faktycznie można się porwać na taką rywalizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tadzieńku koniecznie wrzuć film.
Teraz już zaczną się walki z czasem na górze drążka co na pewno przełoży się na lepszy wynik, będą to walki już do upadłego tzn; do wyczerpania.

Aż sam mam chęć na taką próbę do wyczerpania i ciekaw jestem ile bym zrobił....?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Teraz dopiero ukazał mi się twój film po napisaniu mojego postu, wynik poprawiles i Super, a już myślałem że będzie 10.
Tak przy okazji to terz są super treningi, bo wiele partii mięśniowych się rozwija. Brzuch dolny jest tutaj spalany ten najgorszy którego nikt nie lubi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Bardzo dziękuję wszystkim za słowa uznania ,
bardzo lubię ten dreszczyk emocji w sporcie , tą rywalizację a jeszcze jak wykręci się wynik to głowa w górę hehehe


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2015-10-29 21:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Team Wrocław



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurcze ciężko Wam punktację zrobić :),nie dość że tyle wymyków muszę wymęczyć to jeszcze punktację.
Aktualny wynik
drazekm 51 : 68 Ojan + TW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYBORG POMP MANIA 2015.

Następny temat

Laczenie cwiczen

WHEY premium