SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laczenie cwiczen

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Dzien dobry panowie ,chcialem zapytac czy moge np. cwiczyc jednego dnia pompki, brzuch i barki, A drugiego biceps i triceps. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zalezy czego sie spodziewasx po treningu. Nie myslales o jakims fbw w domu 3x w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311219
? Robiąc pompki, trenujesz też barki i triceps :) A kiedy przysiady? A plecy? A w ogóle, to coś więcej o sobie? Traktujesz to w miarę poważnie, czy cię naszło na chwilę? A tak poza tym, to pewnie możesz tak ćwiczyć...tylko po co? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
trenuje na powaznie , po tych pompkach z barkami nic sie nie dzieje 0 zakwasow czy oslabniec, no myslalem dodac barki do bicepsu ale nie mam pojecia, plecy nogi cwicze w czwartek i piatek, moze mozecie mi pomoc ulozyc jakis plan ,dodam ze barki i triceps pieknie mi rosna reszta troche wolniej, Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311219
A można się dowiedzieć, czy to tajemnica jest, na czym ćwiczysz, jak długo, jakim planem (a jak bez planu to chociaż ostatni tydzień treningów) Tzn czy to ćwiczenia z masą ciała, czy na siłowni ze sztanga/hantlami/na maszynach, jak długo ćwiczysz, jakie masz maksy/najlepsze serie (ciężar, ilość powt) a głównych ćwiczeniach? Ile ważysz, ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
A co to jest fbw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311219
Całe ciało na jednym treningu, full body workout. I nie chodzi tu o 1000 serii na biceps, 2000 serii na triceps i 40 ćwiczen na klatę +uginanie nóg i ściąganie drążka :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Awiec tak mam 180cm, 98kg -wciaz na diecie bo wazylem 120kg ,2 razy w tyg biegam ale przesiade sie na rower treningowy bo moge dopiero wieczorem. Pompki cwicze 3msc , biceps z tricepsem okolo 2 msc, barki , nogi , plecy 2 tyg, musialem nabrac sily bo bylem jak gabka. Cwicze tylko w domu mam sztange lamana z obciazeniem 40kg 2 hantle po 15 kg ale ze zdejmowanymi krazkami. Robie po 120 pompek co drugi dzien 150 brzuszkow tez co drugi , biceps z tricepsem po 10 razy sztanga lamana narazie z 17kg albo na przemian z hantlami, nawet nie wiem jak ciezar dobrac, narazie tyle musze isc do pracy , wieczorem sie odezwe, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze to zauważyłem że na każde pytanie zakładasz osobny temat - załóż dziennik treningowy, opisz cele, wagę, sposob w jaki trenujesz itp, więcej o sobie i pytania zadawaj w jednym, swoim temacie - ludzie będą zaglądać i pomagać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2203 Napisanych postów 6181 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311219
Ok. To masz 42 lata, i chcesz rekompu( mniej tłuszczu, więcej mięśni) Robisz 120 pompek. No to czas iść na siłownię, albo kupić sztangę z obciążeniem, drążek i stojaki do przysiadów albo iść na siłownię. Oczywiście możesz ćwiczyć tak jak teraz, ale na dłuższą metę nie będzie to przynosić efektów, rozczarujesz się i rzucisz to w pi..u :) Jak się zdecydujesz na zmiany (siłownia), to napisz, jest mnóstwo efektywnych programów dla początkujących, na pewno ktoś Ci poradzi coś, co Ci będzie odpowiadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
na silownie nie badzo mam czas, przede wszystkim zalezy mi na zezbie ale i sile bo 42 lata a jak wata, mam bardzo lekka prace jako motorniczy no i wygladalem jak K Krawczyk w serialu, chodzilo mi tylko o to czy moge tak cwiczytc jak napisalem,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Konkurs :" Nec Drazekm contra Plures ? "

Następny temat

Trening SST wg Patricka Tour'a -recenzja

WHEY premium