SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed walką

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
Siema!
Trenuje boks juz jakis czas, po ok poltora miesiacach trenowania stoczylem peirwsza walke i padłem w 2 rundzie , trener poddał. Jakiś czas temu stroczyłem 2 walke ,przegrałem ją na punkty. Problem jest w tym , że boje sie wejść na ring 3ci raz , dziwny strach , że przegram. Jak mam mieć sparingi , to wręcz się cieszę bo uwielbiam to , ale panicznie boje sie wejść na ring. Jakieś rady? Może jakiś były bokser coś o tym opowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
W sumie to nie mam pojęcia jakie to uczucie zostać położonym na deski, ale uwierz, duszenie założone przez dużo silniejszego przeciwnika odbiera jaja nawet najtwardszym.
Wiele razy byłem w takiej sytuacji, wiele razy musiałem mimo własnych obaw wyjść i po prostu walczyć jak najlepiej umiem.
Kiedyś z pewnością przyjdzie taki moment, że wygrasz walkę na jakichś zawodach i uwierzysz w siebie. Na razie ciężko trenuj i staraj się walczyć ze swoim strachem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jak ja sobie wmówię, że jestem najlepszy to i strach odchodzi. Inna kwestia czy potem zbieram baty, czy nie.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Pozdro, jeszcze nie raz Ci ktoś dupę w ringu skopie, przyzwyczajaj się. A walka treningowa to dalej trening, masz prawo przegrywać. Zresztą krótko trenujesz, pewnie nadal g***o umiesz. Trenuj i walcz, takie problemy mijają z czasem. Kiedyś sam będziesz chciał wejść na ring i zawalczyć. Wyluzuj się przed następną walką, to fajna okazja żeby sobie poboksować (nie każdy dostaje szanse na takie walki treningowe, doceń to) i o żadne tytuły tam nie walczysz. Wyjdź z pozytywnym nastawieniem i daj z siebie wszystko. Walcz bo to lubisz, a nie bo musisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Spróbuj się rozluźnić przed walką np: słuchając muzyki itp. Są tematy dotyczące tego więc możesz sobie poczytać. Mogą ci coś pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heeej nie ma się co martwić ja po 5miesiącach jeszcze pewnie nie wiele umiem i nie wygrał bym z większością osób w klasie, liczy się pozytywne nastawienie i przyzwyczajenie, ĆWICZ, ĆWICZ I JESZCZE RAZ ĆWICZ!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Jeżeli teraz wejdziesz sobie na forum to jest Art autorstwa Lady, myślę, że ci pomoże. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Stres jest nieodlacznie zwiazany z walka. Imo najlepszym motywatorem jest to, ze jest sie dobrze przygotowanym- zawsze trenuj ciezej niz Twoj przeciwnik, to da Ci wieksza pewnosc siebie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamiru, problemem nie jest trening tylko walki w ringu.
Jasior
...Problem jest w tym , że boje sie wejść na ring 3ci raz , dziwny strach , że przegram. Jak mam mieć sparingi , to wręcz się cieszę bo uwielbiam to , ale panicznie boje sie wejść na ring...
Sparafrazuję Twoje słowa - walcz częściej niż przeciwnicy. Po dziesięciu walkach na ringu strach minie.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Kamiru, problemem nie jest trening tylko walki w ringu.
Tak, ale strach jest zawsze wynikiem czegos, prawda? W duzej mierze chodzi o pewnosc siebie, a te mozna znacznie zwiekszyc swiadomoscia dobrego przygotowania do zawodow.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
myśle ze moj strach jest spowodowany brakiem wiary w me umiejetnosci . powstrzymam sie i jeszcze nie bede startwoał w zawodach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Skup się jedynie na walce, to czy wygrywasz, czy przegrywasz, czy kibicie gwiżdżą czy klaskają, jest nieważne. Po prostu daj z siebie wszystko. Wiem, wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale uwierz, ja też tak miałem na początku.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2012-02-19 15:14:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotorelacja z seminarium "All about blade"

Następny temat

Zasady przepisy boksu

WHEY premium