SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed walką kiedyś go nie miałem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć, przeglądałem to forum jako gość ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.

Mam nadzieję, że wybrałem dobry dział.

Od dwóch może trzech lat mam straszliwy problem kiedy przychodzi do konfrontacji nawet z dużo słabszym zawodnikiem fizycznie i technicznie dostaję przysłowiowy w*******. Kiedy tak nie było mogłem składać gości nawet jeśli było ich 2 czy 3. Wszystko zmieniło się kiedy dorwali mnie w paru na ulicy i mocno poskładali od tego czasu z każdą walką jest coraz gorzej. Ludzie z miasta to podłapali, i coraz częściej chcą się lać a mnie paraliżuje strach nie mogę się przełamać boję się, że ucierpię tak jak wtedy w dniu w którym mnie dorwali coś się zmieniło i zacząłem się bać. Osoby kiedy kiedyś dostawały porządne lanie teraz się mszczą i ja jestem tym słabym. Tracę respect na dzielnicy i w mieście. Mimo tego, że jestem przekonany, że mogę wygrać bez wysiłku, to gdy przychodzi walka nie mogę nic zrobić strach mnie paraliżuje a moje ciosy nigdy nie dochodzą celu.

Miał ktoś tak ? Czy wiecie jak temu zaradzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Robisz w życiu coś innego poza ciągłym na****niem się na dzielnicy ?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Najwyraźniej nie jesteś taki dobry, skoro zgarniasz łomot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
widać czas przestać zgrywać kozaka i zająć się normalnym życiem,normalnego człowieka.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Psycholog.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ja tam nie lubie sie bic wrecz unikam zaczepek nie strugam kozaka chyba ze ktos mnie wyprowadzi z rownowagi to zaczyna sie wtedy sen i pytanie jak sie z niego obudze.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
Tracę respect na dzielnicy i w mieście
rozwalają mnie takie teksty.
zostań lekarzem/prawnikiem to bedziesz poważany wsród normalnych osób
a nie wśród nierobów i dresów.

zajmij sie normalnymi rzeczami
ciekawi mnie jeszcze ile masz lat...

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
szacunek ludzi ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
To zachowuj się tak, żeby nie mieli powodu Cię bić, proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
szacunek ludzi ulicy

Nie ma to, jak odświeżyć temat po półtora miesiąca, żeby dać tak wartościowy i merytoryczny post.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z Mistrzostw Europy styl klasyczny tam:

Następny temat

spodenki do MMA białe - brudzą się ?

WHEY premium