SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
Witam
Dobrze wiem że na stawy najlepsze są chrząstki, galaretki tip, jednak co może jeść osoba, która nie je mięsa, ani produktów wytwarzanych ze zwierząt? Czy są jakieś zamienniki? A jeśli nie jedzenie, to jakieś maści? odżywki?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18139
OLIMP GLUCOSAMINE

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
animal flex, droga przyjemność, ale DZIAŁA, osobiscie nie próbowałem, ale większośc osób, która stosowała była zadowolona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
ale czy one nie posiadają rzeczy tworzonych z kości czy innych część zwierząt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
glukozamina:

"Pozyskuje się ją dzisiaj w postaci ekstraktu ze skorupiaków - krabów, krewetek, homarów. Obecna jest również w chrząstce rekinów. "

jedz nie dramatyzuj zwierzątka na pewno były martwe

dbaj o swoje zdrowie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja aktualnie jadę animal flexa 2 puchy 2 saszetki dziennie i jest już lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Chyba nic nie wymyslisz. Staraj sie zdrowo odzywic, trzymac odpowiednie proporcje wapn-fosfor, witamina d, nnkt i powinno byc ok.

Zmieniony przez - domer w dniu 2009-04-13 17:27:06

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 505
nie tyle chodzi o mnie tylko o maja dziewczynę, która zupełnie nie ja mięsa i produktów, które pochodzą z z martwych zwierząt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
to nie mow jej ze to ze zwierzat ,powiedz jej ze to z roslin jest i gitara

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
tak jak koledzy wyzej, jesli jest juz "zle" - Animal Flex jest drogi ale 100% pewny, profilaktycznie to chyba kremy masci, ew jakas tansza glukozamina, która wcale nie musi pochodzic o zwierzat

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8839
witamina C - warzywa i owoce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - HST - endomorfik.

Następny temat

Spalacz odchudzanie

WHEY premium