SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

staw stawy i jeszcze raz stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
dosc czesto mam problemy ze stawami i prosze was o podanie jakiejs dobrej glukozaminy... duzo tego jest i dlatego nie moge sie zdecydowac jaka wybrac. z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Ja sobie dwa dni temu kupiłem glukozamine z Olimpu. Czy dobra to się okaże w ciągu kilku tygodni ;) słyszałem ze dobry jest także kolagen

VIDE QUI FIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 410 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
artrox, moze animal flex jak masz wiecej kasy, joint teraphy treca

dziekuje tym co są i byli, p******e tych co sie odwrocili

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Jak masz kasę to nie ma nic lepszego niż Animal Flex. Glkozamina przyjmowana pojedyńczo wielce Ci nie pomoże.
Pozdr.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
djfafa a z czym radzisz łączyć glukozamine?

VIDE QUI FIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
Polecam Glucosamine + msm z treca lub w przypadku poważniejszej kontuzji to joint therapy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...glucosamina i nawet dodatki jak msm, chondroityna moga raczej działać zapobiegawczo, gdy juz mamy kontuzje to raczej trudno spodziewac sie duzej i nagłej poprawy.

animal flex, arthroblock, cos z owych możesz wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
mohawk2 i apokalipsa po sogu

VIDE QUI FIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Polecam glukozamine 900 Treca. Przy cyklu na siłę mniej więcej w połowie zaczął mnie boleć lewy łokieć. Po bodajże 3 dniach już wszystko było oki.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pod językiem czy normalnie???

Następny temat

Pomoc stacki

WHEY premium