SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staniki na stos! Ale tylko te źle dobrane ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
a na którą haftkę się zapinasz? bo trzeba najluźniejszą
i cały pic jest w ułożeniu biustu w staniku

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
tak tak,na najluzniejsza. kurcze, glupio mi sie tak wywnetrzniac, ale ja nie mam zbyt duzo biustu, wiec nie ma co upychac- if you know what i mean

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
wrong, wydaje mi się, że obwód powinnaś mieć 75, ja mam pod biustem 84 i przy obwodzie 75 zapinam się na najciaśniejszą haftkę już teraz (po kupieniu zapinałam się na najluźniejszą, ale człowiek się po pierwze przyzwyczaja a po drugie stanik się naciąga). Uczucie dyskomfortu na początku jest normalne.
A mamy tu jakąś Panią co w staniku śpi? Bo ja właśnie do takich należę. Oczywiście nie w takim ze stalkami, tylko zwykłym, sportowym bawełniaku, o takim o http://www.tchibo.pl/Biustonosz-sportowy-bialy-p200022206.html. No ale do np. biegania to on się nie nadaje. Dlatego z chęcią poczytam o sportowych stanikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
wrong
tak tak,na najluzniejsza. kurcze, glupio mi sie tak wywnetrzniac, ale ja nie mam zbyt duzo biustu, wiec nie ma co upychac- if you know what i mean

Znam takie co też niby nie miały a się znalazło na plecach czy gdzieś ;)
Na początku biust ucieka z miseczek ale jeśli udaje się zapełnić choć na chwilę to znaczy, że jest ok.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
melmanka, pisałaś o panache ;> a jaki masz rozmiar? Bo mi się on ze sportowych właśnie najbardziej widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja tam moge nawet biegac bez stanika, nic nawet nie podskakuje, bo zebra mam stabilne jestem aerodynamicznie poprawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong sieciówkowa rozmiarówka to o kant doopy się nadaje.. tu masz tabelkę : http://agta.blox.pl/resource/tabela2.jpg

Dont ja kupiłam taki http://www.dopasowana.pl/product-pol-2238-Biustonosz-sportowy-usztywniany-Sports-czarny-Panache-Sport-5021-.html ostatnio z dopasowanej.pl - zayebisty jest, nic się nie rusza/trześie- wszystko na swoim miejscu ... nie bardzo mam czym oddychac a jednak różnica jest

Habba ja mam 70DD i naprawdę rewelka warta swojej ceny

Zmieniony przez - massmarols w dniu 2012-02-25 16:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
haba
wrong, wydaje mi się, że obwód powinnaś mieć 75, ja mam pod biustem 84 i przy obwodzie 75 zapinam się na najciaśniejszą haftkę już teraz (po kupieniu zapinałam się na najluźniejszą, ale człowiek się po pierwze przyzwyczaja a po drugie stanik się naciąga). Uczucie dyskomfortu na początku jest normalne.
A mamy tu jakąś Panią co w staniku śpi? Bo ja właśnie do takich należę. Oczywiście nie w takim ze stalkami, tylko zwykłym, sportowym bawełniaku, o takim o http://www.tchibo.pl/Biustonosz-sportowy-bialy-p200022206.html. No ale do np. biegania to on się nie nadaje. Dlatego z chęcią poczytam o sportowych stanikach


Ja śpię. Może to głupie, ale muszę spać w nim, bo mój biust jest za duży i zawsze jak "dam mu poszaleć" to niestety ale grawitacja staje się bezlitosna. Przyzwyczaiłam się już do spania w staniku, ale odkąd jestem na redukcji przwie każdy mój cyc-halter jest za duży w obwodzie i muszę zacząć się rozglądać za nowymi. Masakra, bo strasznie dużo kasy na to wcześniej poszło. Miałam 80G, potem 80FF 80F, a teraz wchodzę nawet w 80E (sportowy) ale normalny to będę potrzebowała pewnie 75F. Jedynie sportowe co niedawno kupiłam na promocji mam idealne. Schock Absorber - gorąco polecam. Mają kilka modeli, ale zwłaszcza na ten obecny sezon jest bardzo wygodny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Mnie te przepisowe rozmiarówki jakoś nie pasują....
Przy moich wymiarach:
Obwód w biuście(1) : 86cm
Obwód pod biustem : 78cm
To powinnam nosić 75A po naciągnięciu wymiarów ewentualnie w 70B lub ewentualnie C.
A ostatnio jak kupowałam stanik do kiecki z dużym dekoltem, to kupiłam push up 70D. Dopiero z tego rozmiaru byłam w miarę zadowolona, bo w mniejszych to mi biust wyłaził. Robiły się takie bułeczki
A jak byłam w esotiq i tam przymierzałam push up, to Pani powiedziała, że większych nie mają, bo nie produkują. Konkretnie staników push up w rozmiarze miseczki D. Przymierzałam wtedy modele co powiększają biust o 2 rozmiary.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-02-25 16:25:58

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta South Beach a fitness.

Następny temat

DT/ZebroAdama/Little less conversation, little more action please!

WHEY premium