SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staniki na stos! Ale tylko te źle dobrane ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sesława, wyluzuj.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
seslawa, ale na co nam to czytać? To jest temat informacyjny, a nie prywatnowycieczkowy. Dziewczyny poprosiły o informacje i je dostały. Po co te prywatne wtręty? Chcesz coś komuś udowodnić to napisz na priva.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
seslawa


No i wyszło, że skłamałaś, żeby udowodnić jak bardzo nieomylna jesteś. W Panache Sport pokazałaś się na balko w 80tce pisząc: "Ja też zapięłam się w swój normalny rozmiar, ale z trudem, poza tym nie mogłabym w nim swobodnie ćwiczyć :)" Więc ta 75tka ci jednak nie pasowała.




Brawo Sherlocku
Mam różowego Sporta w rozmiarze 80F i fioletowego w rozmiarze 75FF Zdjęcie zrobić metkom może?

Cytat, który przytoczyłaś jest z datą 13 października 2011 roku, wymiary mi się zmieniły od tamtego czasu jakby nie patrzeć



Zmieniony przez - aineko w dniu 2013-02-28 13:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Reszta dyskusji na prv proszę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Rudziol przepraszam za zamieszanie, z mojej strony EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda_29
Sesława, wyluzuj.


Potraktuj to ostrzeżenie poważnie, bo ja taka łagodna jak Ruda nie będę i kolejnego warrna już nie dostaniesz. Ty coś za bardzo się wychylasz ze swoimi "poradami". I nie chodzi tu jedynie o staniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
aineko
Seslawa - to nie do końca tak jak piszesz :)
Pierwsza sprawa - zwróć uwagę, że "normalne" kobitki mierzą się pod biustem luźno, nie tak jak stanikomaniaczki.
Podejrzewam, że Żyrafka w rzeczywistości ma maks 78, więc spokojnie może próbować 75tek. 80 raczej będzie za luźne, chyba, że jakiś mega mega ściślak. Przy 75tce okolice miski E powinny pasować, no może DD, to już trzeba by było mierzyć.
Nawet jeśli by brać 80tkę, to miseczkę przeliczamy od rozmiaru wyjściowego, czyli 75, co daje nam 80D/DD.


o losie !! Aineko wczesniej nie doczytałam Twojej wypowiedzi odnośnie Seslawy....a tez mnie dotyczyło.

Zatem na styk mam 79 cm, na mega ścisk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
aineko
seslawa - nie wybiegam poza kwestię dobrania sportowca, zresztą nie tylko o sportowcach tutaj mowa.
Wszystko zależy od tego JAKI to sportowiec. Nie każdy jest mega ciasny.
Poza tym każda osoba jest inna, nie ma jednej odgórnej zasady dobierania sportowców
Wiesz jak wygląda rozmiar 80C? Poradziłaś taki Żyrafce, a ja mogę się założyć, że w 99% przypadków taki stanik będzie miał za wąskie fiszbiny, nawet jeśli teoretycznie ma pasować na wymiary Żyrafki.
Jeśli będzie to bezfiszbinowiec jakiejś sieciówkowej firmy, dajmy na to tego Decathlona to najpewniej nie będzie potrzebna 80tka, bo są one zazwyczaj luźne.

no kurcze to dobrze , ze jeszcze nic nie zamawiałam!!!!!

nie mam możliwości przymierzyć nigdzie sportowca, więc tym bardziej obawiam sie zamówić droższy...jak mam nie trafić w rozmiar, chyba ze na wymianke.
--
Uff doczytałam, jaka dyskusja się wywiązała po moim zapytaniu.....duzo sporu, ale plus tego taki, ze więcej wiem o stanikach. Aineko dziękuję raz jeszcze

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2013-02-28 14:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Myślę, że aineko pomoże

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-02-28 14:36:14

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Ruda_29
Sesława, wyluzuj.

Martucca
Ruda_29
Sesława, wyluzuj.

Potraktuj to ostrzeżenie poważnie, bo ja taka łagodna jak Ruda nie będę i kolejnego warrna już nie dostaniesz. Ty coś za bardzo się wychylasz ze swoimi "poradami". I nie chodzi tu jedynie o staniki.


ok, EOT

Żyrafka, udanego zakupu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta South Beach a fitness.

Następny temat

DT/ZebroAdama/Little less conversation, little more action please!

WHEY premium