SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja i te sprawy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Cześć i czołem, chciałabym tutaj uzyskać jakieś porady odnośnie tego jak jem i cała reszta :P

Na początek ankietka:

Wiek :21
Waga :59-60 coś się waha ^^
Wzrost :165
Obwód w biuście(1) :91
Obwód pod biustem :80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):75
Obwód na wysokości pępka :87
Obwód bioder (3):95
Obwód uda w najszerszym miejscu:56
Obwód łydki :33
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie mam pojęcia..
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: otóż poza spacerami ze zwierzęciem obecnie od tygodnia robię ten trening w domu https://www.sfd.pl/-t803543.html
Co lubisz jeść na śniadanie:musli, serek wiejski, jakieś kanapeczki
Co lubisz jeść na obiad :pierś z kurczaka, mielone klopsy, ryba do tego warzywa, makaron pełne ziarno, kasza czy ryż
Co jako przekąskę :banan
Co jako deser :banan
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia: dobry :>
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie i nigdy nie brałam
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej:najlepiej na początek w domu co by to nie było
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :-
Stosowane wcześniej diety : -

Tak jak już wspomniałam od tygodnia robię to:

.Dla tych, które chcą ćwiczyć w warunkach domowych


Trening do domu do wykonania ze sztangielakami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak
trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Łatwo mi nie jest :P

Chciałabym zamiast wolnych dni robić jakieś aeroby, ale też nie chcę na własną rękę więc jak możecie jakiegoś linka podesłać co można wcisnąć to będę wdzięczna :P

Daję również dwa sercany mojego dziennika, ale mam problem bo wyliczyłam, że najlepiej będzie b30/t30/w40 ale nie specjalnie mi to się udaje szczególnie jak wkroczy zbyt dużo tłuszczu ( a potrzebuje tej oliwy z oliwek do obiadu i lubię nasiona do musli..) no i białko coś zdarza się za mało go dostarczać.

Chcę ogarnąć się póki jeszcze młoda jestem i poczekam na efekty byleby tylko dobrze robić to co trzeba. Chcę aby brzucho znikło trochę, uda, część górną (biceps itp) rąk no i mam problem tego typu, że między pachą mam takie małe fałdki przez, które nie lubię swoich rąk z tym, że mam je od zawsze a kiedyś byłam chudzielcem... nie wiem co z nimi zrobić.

Zdjęć nie mam w tej chwili, ale postaram się zrobić jak tylko będę miała jak, ale wdzięczna będę jak doradzicie coś na teraz :)

Pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Tłuszczu to akurat masz dużo za mało, białka też - w ogóle kaloryczność dla 11 letniej dziewczynki a nie dorosłej kobiety.
Zdjęcia wrzucaj bo coś mi się wydaje, że tymi głodówkami dorobiłaś się niezłego brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No i warzyw tyle co kot napłakał...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
To jeszcze więcej jeść wszystkiego rozumiem ? Brzuch jest owszem, ale nie aż taki żeby wylewało się z ubrań poza tym dopiero od niedawna tak jem a wcześniej to cóż śmieci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Poka foty, to mędrcy tutejsi ocenią jaki rozkład będzie idealny dla Ciebie. Ale na pewno jesz ogółem za mało.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Hm fotki musi mi zrobić ktoś więc może jutro się uda skoro tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Przeczytaj od razu jakie to mają być foty, nie wygibasy i koniecznie cała sylwetka.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Czytałam czytałam, postaram sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Ok zrobione fotki..

Mam nadzieje, że da się mnie jeszcze naprawić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Potrzebuje jeszcze informacji co można zjadać wysokobiałkowego poza twarogiem, rybami, piersią ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o ocenę diety dla intensywnie ćwiczącej

Następny temat

zapuszczona Ola prosi o ocenę diety

WHEY premium