SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Standartowa dieta - GOTOWIEC.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1065
nie no staralem sie zeby w kazdym posilku bylo bialko.wiesz jestem kucharzem z zawodu choc w zawodzie nie pracuje takze podstawy zywienia znam.tylko wiesz zaczalem dopiero miesiac temu cwiczyc na silowni i nie znalem pojecia posilku przed treningowego czytalem zanim zaczalem trening ale stwierdzilem ze jakos bedzie bez tego a tu okazuje sie ze to jednak ma znaczenie.takze zadbam aby ten posilek jesc.ale co jesc w analogicznej porze w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Witam,od razu zaznaczę że jestem nowy na forum i zupełnie zielony w temacie.Mam 36 lat,196cm i 95kg.Do tej pory nigdy nie miałem kłopotów z nadwagą i obecna też chyba nie jest taka zła ;) tyle że "mięsień piwny" od około roku urósł mi na tyle dużo że postanowiłem coś z tym zrobić.Nigdy nie uprawiałem żadnych sportów więc przyszedł czas żeby nadrobić straty,lepiej późno niż wcale ;).Naczytałem się już trochę o dietach w sieci ale od natłoku informacji mam straszny mętlik w głowie.Postanowiłem że kupię jakiś zestaw do ćwiczeń+trochę "żelaztwa" i powalczę z tym problemem a przy okazji podźwigam trochę żeby poprawić sylwetkę :).Do tej pory jadałem nieregularnie i wszystko co mi wpadło w ręce.Dużo mięsa,chleba,kawy,piwa i papierosów.Słodyczy,chipsów i gumowych mcdonaldów wcale.Zamierzam z początkiem treningów i diety zrezygnować całkowicie z kawy i papierosów a piwo ograniczyć do kilku butelek na weekend a nie jak teraz kilku dziennie :).W związku z tym mam pytanie co,kiedy i w jakich proporcjach(przynajmniej ogólny zarys w moim przypadku)powinienem jeść jeżeli z jednej strony muszę zrzucić brzuch a z drugiej strony chyba potrzeba będzię parę kilo na to żeby rozbudować biceps,klatkę,nogi itd.Zamierzam też równolegle z "dźwiganiem"zacząć biegać i trochę aerobów żeby poprawić ogólną niestety złą :( kondycję fizyczną.Z góry dzięki za info.Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
No przecież masz wszystko napisane w pierwszym poście. Załóż oddzielny temat.

z jednej strony muszę zrzucić brzuch a z drugiej strony chyba potrzeba będzię parę kilo na to żeby rozbudować biceps,klatkę,nogi itd
To zdecyduj się czy chcesz redukować czy masować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2176
" ( - oliwa z oliwek
- warzywa )* "

a jeśli trening mam 30 min po przedtreningowym to jest dość długi czas czy nie ?

Jeszcze jedno pytanko: czy miód z wodą lub banan tuz po treningu, gdzie posiłek będzie za 30 min, jest wskazany ?

" ... a co zdobyte, nigdy nie będzie szczytem " - Piotr Łuszcz !

Strony internetowe - www.eksperymentypsychologiczne.pl, www.grzegorzbielak.pl, www.twojefilmy.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Długi czas to godzina lub dwie. Jak za pół godziny ćwiczysz po posiłku to bez tłuszczy i warzyw.

To zależy od rodzaju diety. Jeśli zbilansowana to nie jest wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 255
Witam Squixy. Z twoich wypowiedzi wnioskuje że dużo znasz sie na tych rzeczach i chciałbym zebyś mi troszkę doradził :). A więc mam 15 la 170 i ok 75 wagi. Trenuje piłke nożną 3x w tygodiu oraz zacząłem bieganie 3x w tygodniu. Chcaiłbym spalić tkanke tłuszczową z brzucha a następnie rzeźbić ciało. Teraz staram sie jeść dużo mniejszych posiłków, mniej ziemniaków, chleb razowy, bez chipsów,słodyczy,fast foodów itd. Myślisz ze to by pomogło narazie ? PRoszę o odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 970
Zmieniony przez - Gia123 w dniu 2012-03-16 08:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Gia123 bawisz sie w archeologa?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1130
Heh, no cóż archeologia dobra rzecz, a post jest dobitny. Raczej w podwieszonych się znaleźć powinien, co by się nie które dyskusje tu nie odbywały :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta

Następny temat

Dieta masowa do oceny.

WHEY premium