SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż cztery lata i co dalej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10832
spróbuj wiekszego zakresu powt., proponowalbym zastosowac raczej trening mniej typowo masowy a bardziej masowo-kształtujący

Jak wygląda taki trening masowo-kształtujący

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
taki ktory opiera się na podstawowych[wielostawowych] ćwiczeniach ale takze i pół lub izolowanych z uwzględnieniem rożnych kątow pracy mięsni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Czytałem już o treningu FBW znalazłem też jakiś konkretny plan ale czy tu nie ma za mało seri bo dla mnie dobry trening to jak wychodzi taki napuchniety krwia w mięśniu danym że zaraz wybuchne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ułóż plan, daj do sprawdzenia i zacznij ćwiczyć, bo może się okazać że będziesz bardzo zdziwiony fajnością tego treningu. No i oczywiście postępami ! Czego Ci życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
znalazles przykladowy plan i jest on do modyfikacji takich jakie ci pasuja np te twoje wolne ciezary... litosci, jak za malo serii to doloz. troche samodzielnosci.

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale ja nie mówiłem o FBW bo to byłby plan typowo na masę; chyba,że zastosowałbyś wieksza liczbe powt- ta modyfikacja mysle, ze troszke wprowadziłaby "świeżości" do monotonii z jaka trenowales do trej pory...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Hmmm teraz poszło na mnie combo nie wiem o co wam chodzi xD mowiłem Apokalips jak wcześniej ćwiczyłem nie pamiętam wszystkich treningów akutalnie ćwiczę 4 razy w tyg
Wt:Klata biceps
Czw:Barki triceps
Sob:Klata biceps
Niedziela: Nogi plecy
Wiem że panuje zasada też żeby nie łączyć dużych grup mięśni ale do czasu ten trening działał teraz jakoś nie paca już tylko na martwy ciągle kilo mi przybywa i lecę w górę .

Tomam sobie ułożyc ten trening FBW czy nie bo już teraz nie wiem jedna osoba tak druga nie jak tak to ułożę i dam do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możes próbować z FBW, jednak jak wspomniałem jesli masz już pewien "dorobek" tzn. mięsnie i staz już niemały to fbw nadaje sie niejako odskocznia od splita...

możesz to traktowac jako przygotowanie- swego rodzaju- do nowego splita.

proponowąłbym w tym splicie taki podział;
klatka, najszerszy
nogi, brzuch
barki, prostowniki pleców i kaptury
rece i przedramiona

tak sobie myslę,ze moze warto byłoby zaatakowac mięsnie seriami łaczonymi, superseriami.

u mnie osobiście świetnie taki model wypalił w przypadku barków i najszerszych grzb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie na ławce prostej 3s
Barki:
- Wciskanie sztangi zza głowy 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 3s
- Podciąganie na drążku(Nachwytem szeroko i neutralny)po 3s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 3s
- Uginanie nóg w leżeniu 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 3s
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ(Z SUPINACJĄ NADGARSTKA): 3s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi skos 3s
Barki:
- wyciskanie z przed głowy 2s
-unoszenie sztangielek2s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu2s
-wyciskanie francuskie2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 3s
- Podciąganie na drążku(Nachwytem szeroko i neutralny)po 3s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 4s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s
-uginanie ramion na modlitewniku 3d



Tak by wyglądał mój trening FBW popatrze te splity jeszcze

Mój akutaly trening wcwiczeniach rozpisze ;p zeby nie bylo ale to całkowity spontan bo już nie wiedziałem co robić dla utrzymania formy cwiczylem zeby bylo
Pon :
Klata: Wyciskanie płasko rozpiętki po 4 s
Biceps:unoszenie sztangi prostej ,modlitewnik 3s
Czw:
Barki:Wyciskanie z przodu i z tylu glowy + unoszenie hantli 3s
Triceps :uginianie ramion na wyciagu i wyciskanie francuskie3s
Sob/pią:
Klata :wyciskanie na skosie sztangi i pompki po 3s
Bicek : to samo co wczesniej
Nie:
Plecy: drązek tak jak w fbw + martwy ciąg 4s + wiosłowanie
Nogi:przysiad i uginanie nog na maszynie

Wbrew pozorom duzo cwiczen i na maxa dawalem ciezar ale dawałem rade cwiczyc xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Skomntuje ktoś ten moj trening fbw??
Mam jeszcze takie pytanie czym różni się split od FBW toż to to samo nie zauważyłem zadnych róznić w rozpiskach czytałem po dwa razy
W splicie mamy zestaw cwiczen A B i robimy np. 3 razy w tygodniu A B A
W FBW mamy zestawy A B i robimy je tak samo czy może ja nie dostrzegam tej roznicy hmmM? bo nie widze zadnej ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myślicie o tym planie ??

Następny temat

Staż 20 lat trening na siłę do poprawy

WHEY premium