SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Srocze krok po kroku/ 3m. str. 18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
11.04, DT, tydzień 5

Bry, bry . W sumie to robię górę trzeci raz w tym tygodniu, ale stwierdziłam, że skoro mam zachowane przerwy między treningami, a dołu nie robię, to nie zaszkodzi.

1. Wyciskanie sztangielek na płaskiej jednorącz 4x (8-10) na rękę 60 s
(R: 6,5 kg x20, 6,5 kg x20, 7,5 kg x20), 9,5 kg x10, 10,5 kg x10, 10,5 kg x10, 11 kg x9
(R: 6,5 kg x20, 6,5 kg x20, 7,5 kg x20), 9,5 kg x10, 10,5 kg x10, 10,5 kg x10, 11 kg x8
Tym razem obie 10,5 poszły już o wiele lżej, plus udało się dobić jedno powtórzenie do 11.

2. Pompki 3x max 60 sek przerwy
35x, 20x, 18x
32x, 15x, 13x
Nadal zamiana na damskie, ze względu na stopę.

3. Ściąganie drążka wyciągu górnego jednorącz (GUMA zamiast wyciągu) 3x10/10/8/8, 90s
10/10/8/8, 10/10/8/8, 10/10/8/8
Dziś zafundowałam sobie niechcący progres . Bo zapomniałam, że zawiązałam wczoraj, przy okazji mojego "treningu" na dół, podwójny węzeł i guma się skróciła. A ja się zastanawiałam co tak ciężko .

4. Podciąganie /opuszczanie z gumą 4x6
6/6/6/6 (same opuszczania)
O wiele lepiej dziś . O wiele dłużej utrzymywałam się nad drążkiem, no i w moim sprawdzaniu ile sobie "podrygnę" z pełnego zwisu podciągnęłam się tak do połowy. Wiem, że nie ma się czym chwalić, ale ważne, że do przodu

5. Wznosy ramion bokiem leżąc twarzą w dół na skośnej ławce 1x60/30/10
4 kg x60, 2 kg x30, 1 kg x20
4 kg x60, 2 kg x30, 1 kg x19
Ło kurna, ale ciężko było dziś.

I jeszcze, na życzenie, ze specjalną dedykacją dla CiociSamoZło, ja w aspekcie gracji i nieskazitelnej techniki wykonania przysiadu w przypadku kontuzji . Szczególną uwagę należy zwrócić na brak zawijania ogona i fantastycznie zachowaną naturalną krzywiznę pleców . Czerwonych gatków niestety nie dowieźli .



Miska czysta, nieliczona, w toku. Aktualnie ziemniaczki w mundurkach, pieczona szynka wieprzowa i pomidorki koktajlowe .

Zmieniony przez - PicaPica w dniu 2014-04-11 14:16:07

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
czystej krwi wariatka
podobają mi się Twoje przysiady na jednej nóżce za jakiś czas ja poproszę filmik z przysiadów na tej drugiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
uważaj, bo Ci ciotka doklei w photoshopie coś pod tyłek do tych przysiadów...
jakąś...PODUSZECZKĘ

a tak serio - normalnie wow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Hahaha , wiecie co, ja właśnie zobaczyłam na youtube, że to jest faktycznie ćwiczenie, zwie się "pistol squat", podobno świetnie wzmacnia nogi i ja robię w nim wszystko to czego robić się nie powinno .
No ale odkryłam je dziś w nocy przy myciu zębów. Takie człowiek głupoty wymyśla z braku ruchu .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
bossssskooooo... oczywiście SOG...

& jakby Ci do tego jeszcze założyć łyżwy...
Druga Katarina Witt


zdrowiej !!!!!!!!!!

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Zebym ja na dwoch robila jak Ty na jednej, to byloby miodzio zdrowka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Sroka,ale Ty sprawna jesteś silna i piękna i pełna gracji,napatrzeć sie nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
z całym szacunkiem, ale to bardzo ryzykowne i bezmyślne... niemniej powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Dobra, koniec żartów , bo jeszcze ktoś pomyśli, że ja przez najbliższy czas będę trenować jedną nogę aby uczynić z niej moją Tajną Broń
(Malwina, to był taki jednorazowy żart wynikły z rozmowy w SPAMie , zdecydowanie nie jest to coś co będę powtarzać regularnie, bo nie uśmiecha mi się pracowanie na asymetrię, zwłaszcza, że tą nogę mam odrobinkę silniejszą. I raczej krzywda żadna mi nie groziła - co najwyżej obicie tyłka o piankowy puzel . Niemniej jednak dziękuję za troskę ). Jak będę miała obie nogi znowu sprawne, to spróbuję nauczyć się robić taki pistolet z zachowaniem odpowiedniej formy .

To korzystając z okazji:
12.04, DNT, tydzień 5

Aktywność:
-> rozciąganie z rana - strasznie to zaniedbałam w tym tygodniu i przez weekend chcę się porządnie porozciągać w ramach możliwości.
No i to by było niestety na tyle. Ale też czuję, że coś tam robiłam - wyszły w tym tygodniu 3 treningi góry plus jeden "trening" dołu. Mocno brakuje mi takiego zwyczajnego ruchu - spacerów itd.

Miska nadal czysta nieliczona, jutro też DNT, więc po prostu odezwę się w poniedziałek jak będę miała wypiskę z treningu .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ROBIĘ ŹLE..?

Następny temat

brak okresu

WHEY premium