SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do MMA! Pytania i opinie - rękawice, ochraniacze, rashguardy itd.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Naturalna skóra. Tylko i wyłącznie
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2121
Witajcie, poszukuje piąstkówek. Zależy mi na dobry usztywnieniu nadgarstka oraz na tym, aby rękawice miały jak najcieńszą warstwę ochronną. (na powierzchni uderzeniowej), nie muszą to być typowe rękawice pod mma.

Mam nadzieję, że wyraziłem się w miarę po polsku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 687
Chciałem zakupić jakieś konkretne rękawice do MMA. Upatrzyłem sobie Venuma i Fairtexa, bo miałem okazje trenować w bokserskich z tych firm i byłem bardzo zadowolony. Teraz szukam czegoś do MMA i napiszcie mi w które lepiej zainwestować i jaka jest mniej więcej różnica. Mam także takie pytanie, bo przeglądając Venumy natknąłem się na dwa rodzaje skóry, czyli Skintex i Nappa. Rozumiem, że Skintex to jest skóra syntetyczna, a Nappa to taka naturalna, tak? No i, że lepiej kupić tą drugą? To w takim razie z Venuma jakbym brał to tylko Undisputedy? Z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać że fundusze dosyć duże masz jak sobie te firmy upatrzyłeś Venum solidna firma sprawdzona, nie wiem czy taka różnica między modelami tymi co wymieniłes jest w wykonaniu, że z różnych skór, ale jak sie dowiesz na 100% to bierz ze skóry naturalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2094
Gdzie w trójmieście mogę kupić akcesoria do krav maga?. tj. ochraniacz na krocze, rękawice graplerskie, ochraniacz na zeby.

"Ćwicz jak zwierz zachowuj się jak człowiek"

...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy post czytałeś? Bez linków do sklepów!

Co do rasha to kumpel ma bad boya od jakiegoś czasu i nie widać zeby coś sie niszczył więc śmiało bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


Używa ktoś tego typu ochraniaczy? Nie zsuwają się naprawdę? Dobrze chronią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Siema, nie wiedziałem gdzie napisać ale chyba znalazłem odpowiedni dział i wątek. Od jakiegoś czasu odświeżam moją domową siłownię ale ze zwykłej pakerni staram się ją bardziej dostosować pod treningi mma/karate. Nie bardzo wiem jak się nazywa taka drabinka do ćwiczeń więc mógłby ktoś podać nazwę i ewentualnie cenę i inne potrzebne rzeczy? Bardzo bym prosił o pomoc Chodzi o to po czym Ali skika w 1:33 :



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan- Siłownia, mma i dieta

Następny temat

Nick Newell zdobywa pas wagi lekkiej XFC!

WHEY premium