SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt do MMA! Pytania i opinie - rękawice, ochraniacze, rashguardy itd.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahaha :D, więc jakie byś mi polecił w cenie rozsądnej dla nastolatka? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
Czy ktos miał na sobie rashguardy z NoProblem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Siemka. Zapodajcie jakieś dobre ochraniacze piszczeli do 100 zł + przesyłka. I nie pisać typu "weź bad boya bo najlepsze" PODAJCIE JAKIŚ MODEL I LINK
A co do NoProblem, rashguardy są super. Kumple w klubie noszą a nawet trener i chwalą. Dobry materiał, nie niszczy się, fajne wzory, wygodnie się ćwiczy, ogólnie jedne z lepszych choć firma nie jest znana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Wysil sie troche i poczytaj wcześniejsze posty. Do stówy będzie Ci trudno znaleźć coś konkretnego. Poszukaj wśrod Mastersa, badboya, profesional fighter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2498
Potrzebuje suspensor na zawody grapplingowe. Jaki polecacie? Zależy mi, aby nie był zbyt drogi.

http://judo-sklep.pl/pl/p/Ochraniacz-krocza-suspensor,-Bushi/211

Ten wygląda solidnie. Co o nim powiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam.
Jestem świeży w temacie ale mam pytanie jakie rękawice na początek (cena naprawde nie gra roli) chodzi mi o rękawice w których będę mógł trenować sparować i trochę na worku rozgrzewki robić o ile to możliwe mam na oku rękawice i modele firm:

1. Bad Boy MMA Gloves Pro
2. Manto MMA Gloves Pro
3. Fairtex FGV17

Głównie pod uwagę brałem wygląd/wykonanie i naprawdę ciężko mi się zdecydować jakie mają być te "pierwsze" rękawice w życiu

Może ktoś mi polecić coś naprawdę konkretnego i jak już pisałem cena nie gra roli... Wychodzę z założenia, że jeśli kupować sprzęt to nie należy oszczędzać...







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
ja bym chyba fairtexy brał, zawodnicy UFC dość często w nich ćwiczą, parę razy widziałem.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hayabusa, Venum, Twins albo Fairtex też dobre, jak mówisz, że cena nie gra roli to powinny Cie zadowolić któreś z tych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2498
czy ochraniacz na krocze bawełniany (z plastikowym wkładem) zda się do BJJ/MMA? Czy lepiej skórzany z metalowym wkładem (na sznurku) np. taki z Mastersa? Chodzi też o wygodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, bierz zwykły z plastikową wkładką.

Zmieniony przez - Seba- w dniu 2013-11-28 11:42:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan- Siłownia, mma i dieta

Następny temat

Nick Newell zdobywa pas wagi lekkiej XFC!

WHEY premium