SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprobować Full Body Trening.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
ja zawsze bylem zadowolony gdy robilem ACT. nawet te 3 tygodnie duzo mi dawaly. teraz sprobuje HST i bede go przeplatal razem ze splitem zmieniajac mniej wiecej co 2 miesiace trening i podejrzewam ze to bedzie najlepsze rozwiazanie
mimo ze nie robilem HST to jest jeden plus : dysproporcje

powiem wiecej na temat treningow jak sam wyprobuje.
bede robil fotki po kazdym 6-8 tygodniowym cyklu treningow i zobaczymy. zaczynam od pazdziernika jak zaczna sie studia wiec zobczymy
trzeba sprobowac wszystkiego i nie mozna powiedziec ktory trening jest gorszy ktory lepszy bo kazdy ma swoje plusy i minusy

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią Chwilowego, jednak mam też pewne obawy.
W fullbody ćwiczeniem podstawowym na barki u mnie jest wyciskanie w siadzie i nie wiem, czy samym wyciskaniem mogę dobrze rozwinąć barki? Ćwiczenia typu wznosy sztangielek bokiem i wznosy w opadzie rozwijają inne mięśnie barków niż wyciskanie w siadzie.
Ćwiczę barki w celu rozbudowy masy i siły. Czy samym wyciskaniem w siadzie rozwinę masę mięśniową i ogólną siłę barków? Czy jeżeli mocno poprawię siłę w wyciskaniu, to czy siła we wznosach bokiem też mi sie automatycznie zwiększy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
kilobb, ty tez podaj swoje wymiary. Ja juz pisałem 182 cm, 87 kg, 42 biceps, klata 115,psa 81 cm.I też jak zaczynałem byłem bardzo drobny i słaby, ważyłem chyba z 60 kg, trenowałem splitem, bez żadnych odzywek, a diete zaczołem przestrzegać może od 0,5 roku. Mój cel to zwiększyć nieco obwód w klacie, ramionach, no i potem spalić resztkę fatu z brzucha, bo bez kaloryfera to nawet 50 w łapie mnie nie zadowoli, zostać grubasem można nawet bez męczących treningów wkońcu, wystarczy jeść słodycze i popijać piwem. I rozmiar, czy masa nie swiadczą o wszystkim, bo idziałem na siłce kolesia, co w ciuchach wygląda jak super kulturysta a jak zdejmnie koszukle to sama galaretka z niego, no i z siłą u niego tak, że ciężar co ja biorę na klatę w serii, on nie może raz wycisnąć, a mase ma wielką- wygląda na masywnego siłacza. A i jeszcze dodam, że akurat dla siły nie trenuje i wcale dużo nie dzwigam, trenuje dla poprawy wyglądu. I nadal chce wypróbować fb, jak coś mi to da to czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Wzrost 185cm
Waga 86 kg
Biceps 44 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Poza tym kilobb, ja przez ten czas co przybrałem wagi nie obrosłem fatem. Też nie stosowałem diety czy odżywek. Ktoś kto na dzien dobry waży 100 kg zanim zacznie ćwiczyć z góry ma większą masę i co do masy nie moge się porównać, bo zaczołem od 60 mam 87 kg, ale ilość tłuszczu nawet u mnie jeszcze mnijesz niż była kiedyś, więc nie wstydze się wyjść na plażę, nie nosze bebecha. I kilobb przestań zastawiać się już Reveseem. Wiem, że nie mam wcale jakiś super rezultatów, ale Ty twierdzisz, że na fb to jakieś cuda się zdziała odrazu, albo że suple dają nie wiadomo co- prędzej koks, tu bym się zgodził. I dlaczego, każdy co ma wątpliwości co do fb jest atakowany oskarżany, że ma 30 cm w bicu. i jest idiotą. Szczerze, to 40 cm ramię dobrze zarysowane wygląda o 80 % lepiej niż 45 na galarecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Bierzcie też pod uwagę genetykę. Takie przechwalanki są bez sensu, bo jak ktoś ma dobre geny to i bez ćwiczeń dobrze wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Wzrost 185cm
Waga 86 kg (kiedys 90
Biceps 43,5 cm
Pas 90 cm
Klata 118 cm

Zadnej diety, bialek i supli.
Duzo miesa.
Stosuje od miesiaca suplementacje okolotreningowa polegajaca na jedzeniu miodu i twarogu.
Do tego pije dosc duzo wina. Pare butelek tygodniowo. Glownie w sobote 2-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Ale podoba mi sie filozofia treningu fb, chce wyprobować, też wkurzają mnie 17 latkowie, co zaczynają od powielania treningów zawodowców i wymadrzają się na forum czy na biceps robić 3 ćwiczenia po 4 serie, czy 4 ćwiczenia po 3 serie. Wiem o co wam chodzi. Ale czy zaawansowany już w splicie, kilka lat treningu, troche masa juz poszła zrobi dalszy postęp na fb? Chciałem rady a wynikła dyskusja, może nie potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
W takiej sytuacji napewno więcej zrobisz na fullbody(który będzie dla Ciebie nowym bodźcem) niż na splicie, którym już ćwiczysz tyle czasu.
Może też najwyższy czas na kreatynkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
kilobb widze, że Ty zaczynałeś od 90 kg, ja od 60. Więc tej masy w stosunku do teraźniejszych rezultatów ja musiałem nabrać więcej, bo teraz ważymy podobnie. Więc aż takie różnicy na splicie czy fb może nie ma, wystarczy ćwiczyć. A supli i diety u mnie też nie było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie dla zwykłego człowieka

Następny temat

posiłek po HIIT

WHEY premium