SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split - poprawa planu, antosie, huberty, ronie i inni prosba :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ronie220
Plan nawet,nawet.

Barki zrób:

1.Military press rampa 12
2.Arnold press 15/15/15/15
3.Podciąganie hantli do klatki rampa 12
4.Wymach w bok Progresja + Regresja do nawet 18/20 ruchów.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-09-12 19:39:47



No wlasnie military press w aktualnym planie stosuję i wymachy w bok też wiec to odpada niestety....
a nie moze byc taka opcja:
-wyciskanie zza glowy RAMPA 12
-Arnold press 15-15-15-15
-Podciaganie hantli do klatki RAMPA 12
-unoszenie na bok w siedzeniu 16-14-12 i regresja 14-16-18-20 (myslisz ze unoszenie na bok w siedzieniu a unoszenie w staniu da inne zaskoczenie dla miesnia?)

arnold press ma wygladac tak:



?

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2012-09-12 20:55:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Może być plan-choć ja nie jestem zwolennikiem wyciskania zza głowy.

Wznos boczny siedząc na pewno różni się od tego wykonywanego stojąc-więc spokojnie.Jeżeli wszystkie formy wznosów przerabiałeś-polecam zrobić go z użyciem linki wyciągu.Trochę inny wektor siły.

Arnold press-to to ćwiczenie które Pan wykonuje w 34s.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Wyciskanie sprzed glowy wyciskalem wasko, tzn staralem sie by lokcie szly blisko siebie. jak sprobuje je prowadzic tak jak przy wyciskaniu zza glowy powinnien inny bodziec byc wiec myslisz ze tak da rady zrobic?

co do wznosow bokiem wykonywalem tylko w staniu i jednoracz :) takze bez obaw :) tylko moje pytanie brzmi, dobrze dobralem powtorzenia w unoszeniu bokiem ? i nie bedzie to troche za duzo na boczny akton?

ronie220

Arnold press-to to ćwiczenie które Pan wykonuje w 34s.


wiem jak ono wyglada miej wiecej :) ale czy technika goscia na filmiku wyzej jest dobrze pokazana :) ? ciezar zaloze maly by maksymalnie wyizolowac barki (ok 10kg)



Zmieniony przez - Hekade w dniu 2012-09-13 15:50:56

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2012-09-13 15:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
To już będzie targetowe ćwiczenie.Ty powinieneś postawić na prym najbardziej siłową wersję z najlepszą dźwignią.Przynajmniej przy tym stażu i osiągnięciach.

Technika na filmiku ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No tak ronie, wlaczylbym do planu wycisk sprzed glowy ale blokuje mnie fakt iz w aktualnym planie to wykonuje i chyba sie teraz to bedzie gryzło jak znow to samo wlacze.

tez nie jestem za tym by wyciskac zza glowy bo wiele tematow bylo z ktorych wynikal fakt iz predzej czy pozniej zakonczy sie kontuzją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Możesz zrobić wyciskanie sztangielkami-mocniej aktywujesz głowę lateralną.

Choć ćwiczeń głównych siłowych nie trzeba wcale tak często zmieniać.
Inne tempo,inny zakres powtórzeń....i znów dajesz mięśniom nowy bodziec.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
sztangielki odpadają bo juz me w arnoldzie, wiem ze to inny tor ruchu ale podobny :)

aktualnie trenuje partie 2x tydzien, barki ciezko lekko, w treningu ciezkim mam min. wycisk sprzed glowy rampa 10p, przerwy robie ok 2 minuty, lokcie prowadze wasko przy wycisku

myslisz ze jakby teraz trenować partie 1x tydzien i zakres 12p bedzie wystarczajacy by dac bodziec miesniu? a lokcie prowadzic dosyc szeroko... ?


wklejam plan dla przypomnienia:
-wyciskanie zza glowy RAMPA 12
-Arnold press 15-15-15-15
-Podciaganie hantli do klatki RAMPA 12
-unoszenie na bok w siedzeniu 16-14-12 i regresja 14-16-18-20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Więc rób wyciskanie z przed głowy,zza głowy,military press,push press....cokolwiek.

I daj już spokój z tymi pytaniami.Nie chcę być nie miły ale po co mam ci pomagać jak i tak zrobisz swoje?

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-09-15 10:20:01

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wybacz za te wszystkie pytania ale chce plan ustalic by byl w 200% dobry :)

no to zastosuje military press i bedzie dobrze :)


dzieki za pomoc wielkie !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym treningu?

Następny temat

30sto latek: trening 2 x w tyg siłownia oraz dom, ciężki temat

WHEY premium