SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Split 2xpartia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
WIEK:23
WAGA:85
WZROST:182
UDO:65
BIC:36
PAS:86
BF:17
Staz: 3 lata(systematycznie od 2)

WYNIKI SIŁOWE:
WL 120X1 100X6
MC 100KGX8 120X5
PRZYSIAD 80X12 100X5
WIOSŁO SZTANGA :80KGX5

Witam
Obecnie robię tygodniową przerwę po splicie. Trenowałem 4x w tyg.
Moim celem dlaej jest robienie masy. Planowałem redukcje, bo nie jestem zadowolony z bf, ale mam mało masy mięsniowej i doszedłem do wniosku że lepiej dalej masować i na przyszłe wakacje zrobić lekka redukcja.
Jestem endo bardzo łatwo mnie zalewa":(mimo ze staram sie nie dawac dużej ilosci ww mimo to zawsze łapie fat. Ostatnio robiłem splita ale średni jestem zadowolony mimo ze nie odpuszczałem treningów, w miare dobrze jadłem. Planuje teraz ćwiczyć splitem 2x partia.

Planuje dać coś takiego
PONIEDZIŁAEK- PLECY(SZEROKOŚĆ)+NOGI(CZWÓRKI)+BIC
Podciąganie 4xmax
ściąganie drązka do klatki 4x12powt
Przysiad RAMPA 8(5 SERII)
Wypychanie na suwnicy (12-12-12-12)
Uginanie ze sztangą stojąc 12-12-12-12
młotki 12-10-10
Łydki

WTOREK
GÓRA KLATKI+BOK I TYŁ BARKÓW+TRIC
Wyciskanie sztangi skos dodatni RAMPA 8(5 SERII)
Rozpiętki skos dodatni)15-15-12
Unoszenie bokiem+unoszenie hantli w przód 12-12-12-12-12
Szrugsy 15-15-15-15
Francuskie leżąc 12-10-10-8
wciąg 15-15-15


CZWARTEK
SZEROKOŚĆ PLECÓW+DWÓJKI+BIC
MC RAMPA 8 (5SERII)
WIOSŁO SZTANGA 10-10-10-10
Wykroki z hantlami 12-12-10-10-10
uginanie leżac 12-12-12-12
młotki 12-12-12-12
modlitewnik 12-12
Łydki 4x25

PIĄTEK
KLATKA,Przód barków, tric

Wyciskanie płaska Rampa 8(5serii)
Brama 15-12-12
PushPress 8-8-8-8
Podciąganie sztangi do klatki 15-15
Pompki na poręczach 4xmax
wyciąg 15-15


W dni nietreningowe jeden trening aero 30 minut, plus w treningowe 2x po siłowni aero 15 min ew 5 min hiit

Co myślicie o takim treningu????
Cel to czysta masa mięśniowa

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przede wszystkim zwiększ objętość/intensywność treningów- jak na kogoś kto ma problemy z tk. tł., do tego trudności z ustaleniem diety, jest niezadowolony- i słusznie- z wypracowanej masy, mający dość nieproporcjonalne wyniki siłowe, myslę, ze powinieneś iść tą drogą; choćby właśnie w tego typu planie o zwiększonej częstotliwości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
co masz na myśli mówiąc o zwiększeniu intensywność?zwiększenie ilosci serii, powtóren??co sądzisz o takim treningu?/

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Od początku mojej przygody z siłownią , czyli pierwsze zetknięcie z nią jakieś 3 lata temu, najczesciej jechałem splitem, ale były też etapy kiedy stosowałem FBW, czy splita 2xpartia. Zauwazyłem ze waga na nim idzie wolno ale wydaje sie ze ciało mniej sie zatłuszcza, moze to jest kierunek w jakim powinienem zmierzac. Największy problem u mnie to dieta. Wiem co powinienem jesc i staram sie stosować do zasad zdrowego odżywiania, problemem u mie jest ilosc jedzenia. Cale zycie byłem paczkiem dopiero po pewnym czasie bez zadnej wiedzy biegałem jak glupi bez cwiczen zadnych i zostałem szkieletem wazacym 66kg pewnie zdrowo moj metabolizm ucierpiał. Od dwoch lat zaczalem sie bawic w miare poważnie z siłownia i przez te 2 lata przytyłem do obecnej wagi. Z fatem niema tragedi oscyluje w granicach 16-17% Oczywiście chce zejść do niższego bf ale najpierw chce miec z czego zejsc.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Co bys poprawił w tym treningu??Czy ilosc serii i powt jest ok??Mam jeszcze pytanie odnosnie MC. Zaczalem go robić dopiero od niedawna( może glupie tlumaczenie u mnie na silowni nikt tego nie robi i nie bardzo ma kto mi kontrolować technikę) zawsze miałem problem z szerokimi biodrami mam delikatne boczki , ale nie sa one jakies tluste w kazdym badz razie moja sylwetka wygląda jak elipsa bardziej niż jak wymarzone V. Odkad zaczalem robic MC zauważylem jakby jeszcze ddatkowo urosły. Czy MC rozwija tez ten rejon ciała?czy moze jest jakis inny powod?zaznaczam ze bf w ostatnim czasie nie zwiększyl się

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
piszesz od trzech lat na forum a nie wiesz, ze nie należy spamować, nie umiesz edytować wypowiedzi...

ja się naprawdę chyba załamie

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-05-06 19:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
vade
co masz na myśli mówiąc o zwiększeniu intensywność?zwiększenie ilosci serii, powtóren??co sądzisz o takim treningu?/


no... zwiększenie objętości treningu, a poprzez nią także intensywności powinieneś przynajmniej w ogolności rozumieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
sorki niedokladnie przeczytalem odp.Wiem co oznacza zwiekszenie intensywnosci. A jak z rozkładem serii , powt i cwiczen?czy taki zestaw moze byc?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podejście do treningu

Następny temat

Trening redukcja/rzezba

WHEY premium