SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie oponek. Proszę o odpowiedzi.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
Witam. Jestem chłopakiem 16 lat. Mam problem. Chce schudnąć. Mam na brzuchu oponki i trochę boczków i mam pytanie czy jak zacznę w domu robić ćwiczenia na mięśnie brzucha to te oponki i boczki spale czy to nie są odpowiednie ćwiczenia na to i tylko będą mi się mięśnie wyrabiać a oponki pozostaną? Chodzi mi o te ćwiczenia: http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-miesnie-brzucha/trening-na-brzuch/ 

Czy jak skończę te ćwiczenia na mięśnie brzucha to oponki i boczki przy tych ćwiczeniach mi znikną czy te ćwiczenia nie są odpowiednie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1796
Ludzie biedaaa... Zanim napiszesz taki temat to zobacz, że było ich setki na tym forum...

"Bóg dał Ci ciało wybuduj z niego zbroję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
http://www.eioba.pl/a/201d/plaski-brzuch-rzezba-aerobiczna-6-weidera  Czy to mi pomoże na spalenie tak zwanego tłuszczu i tej oponki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, pomoże Ci w zniszczeniu kręgosłupa jedynie. Przeczytaj ten temat który zalinkował @peepeek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
No ale tam pisze: SPRAWDZONY ZESTAW ĆWICZEŃ WZMACNIAJĄCY MIĘŚNIE BRZUCHA PRZY RÓWNOCZESNYM SPALANIU TKANKI TŁUSZCZOWEJ.

Jak widać pisze przy równoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej czyli ta oponka mi się spali czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1796
Tak bo te ćwiczenia wzmacniają mięśnie brzucha, a przy odpowiedniej diecie wspomagają spalać tkankę tłuszczową.

"Bóg dał Ci ciało wybuduj z niego zbroję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam może być napisane to co ktoś chce, to jest reklama. Najlepsze na spalenie tłuszczu (i to z całego ciała, bo nie ma miejscowego spalania) jest połączenie diety i ćwiczeń aerobowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
Moglibyście mi dać z internetu, wyszukać cokolwiek jakie ćwiczenia aerobowe powinienem wykonywać. Powiem tak. Mam oponkę pod żebrami w tym miejscu gdzie przepona i pod pępkiem ale to mniejsza i trochę boczków. Interesują mnie ćwiczenia w domu bez żadnych hantlów czy sztangi tylko zwyczajne ciałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1465
Zacznij biegac, jezdzic na rowerku, niema zlotych rad na zrzucenie oponki, dostales powyzej przydatny link, wczytaj sie i dzialaj, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
Z parę miesięcy temu biegałem ale na boczkach wyszły mi rozstępy dlatego, że chyba chudłem i skóra nie nadążała i mi się porobiły. Mogę biegać i rowerek itp. ale obawiam się, że jak zacznę biegać to będę miał cały brzuch w rozstępach a wcale wiecie taki otyły nie jestem czy tłusty tylko mi taka oponka i trochę boczków wyszło. To jak myślicie co robić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczanie mikroelementów diety - problem

Następny temat

Początkujący - siłownia, basen i ju-jitsu

WHEY premium