SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu bez cardio

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
Witam.
Chcialbym wiedzieć jak wygląda sytuacja ze spalaniem tłuszczu z samego treningu siłowego. Słyszałem że jest on bardzo skuteczny. Robię FBW 5x w tyg. (wiem że przesada, ale nie skracam), i pomimo braku efektów na samej wadze (leci po 0,2 - 0,3kg na tydz.) to w lustrze widzę poprawę.
Nie wiem czemu, ale czuję wstręt do jakiegokolwiek treningu cardio, i każda próba kończy się po 2-3 min (w DT).
Moje pytanie brzmi: Utrzymywać wysokiej intensywności FBW, i pomijać cardio pomimo zastoju w wadze, czy jednak się hartować na siłę? Może jakiś spalacz? Lub może ucinać z kcal?
Aktualnie:
Trec Whey 100
FA BCAA Xtreme 5000
MusclePharm Assault

Przy okazji: Mam problem ze zbiciem fatu z dolnej części brzucha. Czy jest to spowodowane właśnie moim treningiem (brakiem aerobów czy hiit)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Można bez problemu palić tłuszcz bez cardio lecz u Ciebie sprawa przedstawia się tym że zamiast diety wklejasz odżywki co na finalny efekt mają bardzo mały związek . Więc wklej dietę i tam doszukujmy się problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
Dieta:


Wiek: 18
Wzrost: 178cm
Waga: 78kg
Aktywnosc:
Praca - 4x w tyg. (ok. 35godz tyg.)
Szkola - 2x w tyg. (ok. 10godz tyg.)
Silownia - 5x w tyg (1-2godz dziennie)



Zmieniony przez - David970 w dniu 2015-06-09 11:25:00

Zmieniony przez - David970 w dniu 2015-06-09 11:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43417
Jak nie lubisz cardio to się nie zmuszaj. sam trening siłowy plus normalna aktywność w ciągu dnia wystarczy. Obecnie jestem w 4miesiącu redukcji i nie wykonuje klasycznego cardio ani interwałów a waga schodzi cały czas bez żadnych spalaczy Trening FBW 5 razy w tygodniu to przesada. FBW robi się 3 razy(obecnie właśnie tak robię). więcej nie znaczy lepiej.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Bez cardio zbilem 37kg w rok. 2x fbw na tydzień, czasem 3x. Sporo się spaceruje z dzieciarnia po parku ale cardio bym tego nie nazwał... Nie mam czasu, ledwo na silke znajduje czas. Więc nie spinaj się na brak cardio. Przy niskim bf może ma jakiś sens. Więcej dopracujesz dieta.

Zmieniony przez - kcainam w dniu 2015-06-09 21:40:53

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Micha to podstawa, trening siłowy i cardio to dodatki.
Skoro masz wstręt do aerobów to możesz robić HIIT

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Rob HIIT , tnij wegle. Jak wyglada FBW piec razy w tygodniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie masy.

Następny temat

dieta

WHEY premium