SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sogi!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6209

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Mam propozycje zeby podzielic jakos sogi na te dane za fachowa pomoc i te 'kolezenskie'. Dlaczego?! a dlatego:


od 2 tygodni eksperymentuje i lapie sogi metoda 'na jarzyne'. Czyli wesolych swiat, w galeri chwale postepy, generalnie opanowywuje sztuke wlaziwdupstwa gdzie warzywniak jest mistrzem(ale nie o nim temat).

Puenta taka ze zebralem okolo 120 sogow w 2 tygodnie co mnie troche przerazilo i zapewne caly dzial administracjii.

Moze warto to zmienic zeby sogi byly przyznawane naprawde za pomoc a nie za wlaziwdupstwo?! Chyba ze jest za puzno na takie zmiany. No i nie wiadomo co z sogami juz przyznanymi...

Pozdrawiam

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-12-23 20:51:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
dajesz mi soga - z grzeczności odbijam, źle zrobiłem ?

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
wasz kumpel donjarzyna !
a wracajac do tematu to tak juz jest z tymi sogami i tak juz pozostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
iNightWolf to powiedz mi teraz dlaczego ludzie dają sogi w galerii zdjęć, czy ilość sogow świadczy wg ciebie o wiedzy jaką posiada dany użytkownik ?

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Co wam znowu sogi przeszkadzaja

a jaka niby wiedza mozna sie podzielic w galerii zdjec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
nie zrozumiales mnie, o to mi wlasnie chodzilo ze w galerii ludzie daja sogi za nic,
jak dla mnie eot tak bylo jest i bedzie

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
remik664~~~ patrząc na sylwetke można doradzić coś

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Osobiście jeśli słucham czyjejś rady i mam ją potraktować poważnie to ilość sogów które ów forumowicz zebrał lub skolekcjonował przedstawia dla mnie najmniejsze znaczenie .
Ważny jest jego wizerunek ,uzupełniony profil i czy np. jest aktywny i szanowany w danym dziale . To wszystko można sprawdzić będąc już trochę aktywnym forumowiczem na SFD.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Sogi to dobra sprawa .
W jednym dziale są dawane bardziej za doradztwo w drugim zaś jako symbol koleżeństwa między ludźmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
może pora pozbyć się sogów z forum po tych 10 latach?


lapie sogi metoda 'na jarzyne'
miazga

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-12-23 22:28:37

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Jak wiadomo sogi nie są wyznacznikiem wiedzy. Więc nie rozumiem was. Nie zwracajcie na "sogi" uwagę i po problemie i nic nie trzeba zmieniać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Puste Emaile od Sfd

Następny temat

Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA

WHEY premium