SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sogi!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6203

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Dziękujemy za oddanie głosu!

Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.


***************************

ten napis pojawia sie po daniu sogow. Mowi wam to cos?! Doswiadczeni uzytkownicy wiedza, ze ilosc sogow nie swiadczy o wiedzy. Ale ci nowi na forum...

nie wiem co o tym myslicie?! nie mam racji?!

Moze trzeba cos zrobic zeby tak latwo nie mozna bylo sogow sobie nabic. Moze wlasnie jakis limit czasowy kiedy sog nie moze byc odbity itp...

A jak sfd nic sobie z tego nie robi jak sogi o niczym nie swiadcza to po co sogi sa? tak dla jaj? jako ocena czy ktos jest fajny? jak wkleje gola dupe albo smieszy obrazek w dziale spam yo mam przynajmniej 3 sogi za to.
czy tak powinno byc?!

moze w dziale spam powinien byc zakaz dawania sogow+jakis limit czasowy przy odbiciu soga kiedy go nie mozna odbic..

mysle ze za latwo o soga na sfd.pl



Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-12-23 22:46:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
to zmień forum

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
hehe dobre...prostackie ale dobre...
jak glupi myslalem ze moze dojdzie do jakiejs ciekawej dyskusjii z puenta
*****ironia****
...po to jest ten dzial administracja wlasnie od tego zeby proponowac jakies zmiany na forum. Czy kazdemu co napisze w tym temacie odpiszesz to zmien forum?!
Dzieki za soga bananaya

Szkoda ze nie zabierze glosu np banan, ale wiem ze ma rece pelne roboty a sprawa nie jest jakas nagla...ale mysle ze warta zastanowienia

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-12-23 23:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
prostackie ? moje zdanie masz na 1 stronie, ale ty oczywiście dalej chcesz drążyć ten "wypalony" temat wiec powodzenia.
proszę bardzo, nikomu nie żałuje tylko nie napinaj i nie zaczynaj obrażać =*

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
moja wypowiedz z tej strony jest odpowiedzia na twoje wypowiedzi ze strony pierwszej. nie napinam sie i sie nie obrazam ale za to ty sie strasznie zdeenerwowales...spokojnie. Przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo masz chyba klopoty z czytaniem ze zrozumieniem, spokojnie powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
hehe dobre...prostackie ale dobre...

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
woooolno i spokoooojnie przeczytaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
a dasz soga ?

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
już ci 2 nie odbiłem tutaj i gdzieś jeszcze idę spać i z okazji świat życzę powodzenia w dążeniu do celu

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Puste Emaile od Sfd

Następny temat

Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA

WHEY premium