SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slashi przemyslana redukcja i poprawa definicji ;]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Witam
Chciałbym zrzucić zbędne kilogramy, Zawsze byłem gruby i chciałbym to zmienić. Mam dużo samo zaparcia do walki ze sobą :D

O mnie:
wiek: 17 lata
wzrost: 179 cm
waga: 83 kg
biceps: 40.5 cm
przedramię: 33 cm
udo: b.d
brzuch: b.d
biodra : b.d
klatka: b.d
barki: b.d
łydka: b.d

Moim celem jest zaplanowana redukcja do 75kg .Następnie przy tej masie chciałbym popracować na poprawą definicji mięśnia .Nie wykluczam iż następnie chciałbym przybrać suchego mięska ;] .Redukcje zacząłem od 91 więc troszkę już poleciało i można by powiedzieć że dziennik już nie jest potrzebny lecz wydaję mi się że można by jeszcze sporo poprawić i zmienić .Cenie konstruktywną krytykę.

Przeszłość aktywności fizycznej, Na siłowni ćwiczę około 3 lat lecz dopiero ostatni rok przyniósł efekty .Wcześniej najczęściej się tylko opierdzielałem ;/

Jestem posiadaczem siłowni domowej;] Czasu mam wiele i wole go spędzić tam niż przed komputerem To by było tyle teraz dieta :

Sniadanie 7:00
Płatki owsiane 100g
Jaja kurze - JEDNO średnie jajko (60g)
Słonecznik, nasiona 15g

Drugie śniadanie (w szkole) ok. 10:30
Sereke wiejski 150g
Słonecznik 10g

Obiad 15:30
Tuńczyk 130g
Warzywko do tego i owoc

Przed treningowy 18:00
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100
Słonecznik, nasiona 20

Po trenigu 20:30-21:00
Rodzynki 90g

Kolacja 22:00
Ser twarogowy tłusty 150
Oliwa z oliwek 20

No to by było na tyle była to moja stara dieta na której zrzuciłem około 6kg teraz chciałbym ją zmodyfikować może i dalej z niej korzystać jeśli są błedy proszę o ich skorygowanie.

Plany ćwiczeń:
1. FBW wg Wodynia bardzo fajny plan ćwiczeń dużo mi dał ;]
2. Ostatnio robiłem plan nie wiem czy jest na internecie a dokładnie jest to plan procentowy na klatkę piersiową .
3 serie po 10 powtórzeń na 50% max wycisku
2 serie po 8 pow na 60%
2serie po 6 pow na 70%
2 serie po4 pow na 80%
1 seria po 2 pow na 90%
3 serie po 4 pow na 80%
Był to ostatni plan jaki wykonywałem .Był to plan mojego kolegi który trenował z profesjonalnie WL lecz odniósł kontuzje kolana i na długo porzucił siłownie.

Zdjęcia :











No jeszcze dodam, że ćwicze 4 razy w tygodniu na silowni wtorek czwartek sobota i niedziela . Najczęsciej o 19 jedynie w sobote o 12 jest to ruchomę w dni nie treningowę robię tabatę oraz abs . Proszę o sugestie do planu jaki mogę wykonywać .Chciałbym skupić się prioritetowo na plecach i nogach.

Zmieniony przez - Slashi w dniu 2009-11-27 17:36:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
No więc dzisiaj dokładnie się zważyłem 81kg od jutra zaczynam dietkę a dzisiaj w ramach aero tabatka i absik . Właśnie można te ćwiczenia robić razem i czy dorzucać do tego jeszcze podciąganie na drążku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wklej obecny Twój plan z wyszczególnionymi ćwiczeniami .
Z tego co zrozumiałem ma być to FBW ,więcej szczegółów proszę

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Plan treningu

A.
- Przysiad 5x5
- WL 5x5
- Wiosłowanie w opadzie 5x5
- Pompki na poręczach 3 serie , max reps. ( powtórzeń ) .
- BrzuchPlan treningu

A.
- Przysiad 5x5
- WL 5x5
- Wiosłowanie w opadzie 5x5
- Pompki na poręczach 3 serie , max reps. ( powtórzeń ) .
- Brzuch (ABS)
- Łydki

B.
- Przysiad 5x5
- Wyciskanie w staniu 5x5
- Martwy Ciąg klasyk 5x5
- Podciąganie podchwytem 3 serie , max reps.
- Brzuch
- Łydki

B.
- Przysiad 5x5
- Wyciskanie w staniu 5x5
- Martwy Ciąg klasyk 5x5
- Podciąganie podchwytem 3 serie , max reps.
- Brzuch (ABS)
- Łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Aj pomyłka 2 razy mi się wkleiło i nie zauważyłem ;p Niedługo wkleje też moją nową dietkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
I jest to FBW 5 razy 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Witam,
co do diety, może lepszym wyborem będzie zbilansowana?
Zmierz się i podaj pozostałe wymiary. Przydadzą się do analizowania efektów.
Pozdrawiam, będę zaglądał.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Czy tabata to aero ? Czy wysiłek przy wykonywaniu tego nie jest przypadkiem oparty na przemianach beztlenowych ? ABS też jest aero ?

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
RAdosław88 Wszelkie pomiary będę wykonywał jutro bo teraz nie mam za bardzo jak więc wstawie w niedługim czasie ;]
barnaba44 czyli wg Ciebie jakie ćwiczenia powinienem wykonywać .Chciałem żeby tabata była alternatywą biegania jeśli nie będę dawał rade w zimę .Nie wiem czy tak można ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Nie no tabata troche przypomina HIIT może, bo HIIT to interwały, a interwały się zapieprza dość mocno, czyli beztlenowo. A na redukcję tkanki tłuszczowej to długie wolne wybiegania :) Zima to nie przeszkoda, biegać można zawsze ;) Tabata ile trwa? 8 min ? Jak dla mnie to tabata była dobra do podkręcenia metabolizmu np, przed siłką :) Ale sama z siebie wątpie by coś zdziałała. Stosowałem może z 2 tygodnie, to za mało by coś mądrego powiedzieć. W sumie chętnie sam poczytam wypowiedzi osób praktykujących. No ale generalnie jeśli chodzi o redukcje to aero, czyli bieganie na niskim tętnie ;=)

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Tabatę która ja wykonuje trwa 4 minuty i z innych for wiem że ludzie ją stosowali w zastępstwie wolnego biegania . Jesienią biegałem około 45minut 1 lub 2 razy w tyg ;]Będę dalej starał się biega lecz boję się załapać jakieś infekcje ;/Dzisiaj sie dokładnie pomierze i wkleje nową dietkę ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego

Następny temat

Proszę o sprawdznenie treningu

WHEY premium