SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madagaskarmagik przemyslana redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 916
Witam . Postanowilem zalozyc dziennik dla wiekszej motywacji bo mam wielki problem z powstrzymaniem sie od jedzenie i ciezko mi na diecie redukcyjnej. W kazdej sytuacji potreafie byc stanowczy i uparty. Tylko 3 sprawy ciezko mi ogarnac , mianowicie dieta i kobieta i syn nie umiem byc w stosunku do owych kwestii konsekwetny hehehe :)kiedys wazylem 97 kg schudlem do 77 kg w coagu 3 miesiecy z powodu ostrego trybu zycia, nie bd o tym pisal bo nie ma czym sie chwalic:) moim celem jest zdrowa sylwetka. moje dane :
wiek 23
wzrosty 180
waga 85
jutro rano dodam pomiary ciala :) trening i rozpisze diete :) redukcje zaczynam od 17.12.2012 . planuje ja do polowy lutego poniewaz sa swieta i wiadomo ze dieta nie bedzie dopieta no i po swietach zaopatze sie w suplementy:)



Zmieniony przez - madagaskarmagik w dniu 2012-12-15 19:33:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
i jak? Poprowadzisz cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 916
Tak:) nie mialem jak pisac bo pracy duzo mialem ale od dzisiaj zaczynam:) dzis po poludniu wkleje diete i trening, jutro rano dodam pomiary i od poniedzialku ruszam:) redukcja bedzie trwala do polowy lutego. Nie wiem tylko jakie suple i jak je dawkowac. O to co mam na stanie :
-Storm + Schock Theraphy
-białko Gaspari MyFusion
-Universal Amino 2700
-Olimp BCAA Xplode 700g
-Olimp glucosamine
-Olimp omega 3
-Spalacz Iforce nutrition DEXAPRINE ( nie chce go brac , chce sprobowac bez na poczatek)
To by bylo na tyle z supli :) nie wiem czy Storma brac czy nie ?? Jakby ktos pomogl mi rozpisac dawakowanie bo wczesniej wszystkie suple bralem chaotycznie, a teraz chce to zmienic :)

Dzisiaj dzien bez treningu bo jestem przeziebiony... U mnie jest -12 ;/ tragedia


Zmieniony przez - madagaskarmagik w dniu 2012-12-22 09:52:22

Zmieniony przez - madagaskarmagik w dniu 2012-12-22 09:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 916
Wymiary:
klatka 111
pas 101
biceps 36,5
przedramie 28
udo 59

waga: 83
wzrost 180
wiek 23
diete i trening bd opisywal na biezaco

Ogolnie to zaczynam od 1 stycznia z suplementami teraz do konca roku bez. Moim celem jest powolne zbijanie wagi kolo 1 kg na tydz. Bede obserwowal i bede zbijal wegle.

dieta 2700 kcal na poczatek


Zmieniony przez - madagaskarmagik w dniu 2012-12-23 12:38:55

Zmieniony przez - madagaskarmagik w dniu 2012-12-23 13:13:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy Split na SILE ?

Następny temat

Prośba o ocenę zestawu ćwiczeń

WHEY premium