SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skaza bialkowa a Stack kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1633
Cwicze na silowni jakies 8 miechow.
Nie moge spozywac duzych ilosci bialka ani zadnych odrzywek bialkowych. Wiec kiepso u mnie z dieta.
Mysle zeby sobie szczelic Cell Pump. Czy to pomoze ci osiagnac lepsze wyniki na silowni.
Do cell oczywiscie mono dokupie i co moge jeszcze dolozyc??
Prosze o rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
dieta to ważna sprawa, bez niej nie bedzie oszałamiających wyników... a białko sojowe/ryby/fasola i pochodne, na tym oprzyj diete. wcale nie trzeba żreć odżywek żeby dostarczyć odpowiednią ilośc białka, one są jedynie do uzupełniania...

do mono i cp dołóż witaminki ZMA i O3 i styka, jak to suplementować poszukaj jest tego full

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nie moge spozywac duzych ilosci bialka ani zadnych odrzywek bialkowych. Wiec kiepso u mnie z dieta. - a dlaczego, i dlaczego sąfdzisz, że białko powinno ilościowo dominować w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1633
Bylem u lekaza i wyniki swiadcza same za siebie.
Wiec biaklo odpada
A pytam dlatego bo z tego co czytalem to bialko to podstawowy budulec miesni. OCzuwiscie wegle itp tez sa wazne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no ale w diecie musisz mieć pewna ilość bialka a także musisz wiedzieć ktore toleruje twój organizm a ktorych nie...
ja nie piszę tutaj akurat o tych z odzywek, choc nie ma to znaczenia jesli nie bedzie ono tym ktorego nie toleruje twój organizm...
trzeba poprostu na czymś "zakotwiczyć" to nasze[jak i twoje] rozważanie o problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1633
Czyli co mam szamac i czy jest sens walenia cel pumpa jak nie moge szamac bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli z diety dostarczysz go w takiej ilości jaka potrzebuje organizm to jest sens...
innymi slowy, jesli odzywianie bedzie dobre a nie bęą występować ww. objawy to wtedy wszystko bedzie ok. i możesz zarzucac tego cp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1633
To bardzo ogolne pojecie zeby powiedziec ile potrzebuje moj organizm.
Bo skad mam wiedziec ile potrzebuje :)
Np moge szamac 1g na 1kg ale czy to bedzie opymalne ??
Chyba nie.
Zaklada sie zeby dostarczyc minimum 2g bialka na 1kg ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
pogadaj o tym ze swoim lekarzem prowadzącym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1301
Mam to samo szczescie co autor postu(skaze bialkowa).Sam sie zdjagnozowalem.Wiem,ze uczula mnie szczegulnie bialko jaj puzniej twarog(te najbardziej)bialka dlugo trawione.Zacznij wazyc bialka ktore masz zamiar spozywac.Wydrukuj sobie tabele(ile bialka ma dany produkt).Jak na muj gust juz ktos w tym temacie napisal dobrze:ryby,fasola moze mieso.Podstawa to jednak zrobic sobie szczegolowe badania i wiedziec jakich frakcji bialek sie wystrzegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ssamsungg - 1g. to zapewne bedzie za mało aby cokolwiek wskórać, 1,5g. juz czasami może wystarczać i od tej wartości jesli to możliwe polecałbym zaczynać.
a poznasz to czy skutkuje po efektach, a efekty- np. wzrost masy mięśni- moga nastąpic jedynie wtedy gdy całośc odzywiania bedzie dobra, musisz więc jeszcze ustalic ilość tłuszczy- może byc podobna do białek lub nieco niższa i węgl.
zależnie od typu metabolicznego bedzie to wartość od niskiej /2g. do b. wysokiej -nawet 8g. na kg. masy ciala/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EDGE-NO na cyklu miedzykreatynowym

Następny temat

Połączenie supli.

WHEY premium