SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia jako kara

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
aha juz mowilem im ze wole kare na komputer niz na silke ale nic nie dalo.chyba przejde sie do kosciola zeby sie pomodlic o laske:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
zacznij cpac to karza ci wrocic na silke

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
no juz jej to wczoraj mowilem ze to jest mi potrzebne jak tlen i nic nie dalo.Powiedzialem ze sie wyprowadzam w****u:p i tez nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
nie no nie przesadzajmy,cpunem to nie jestem ani alkoholikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
moze zamiast walczyc znimi powinienem ch zignorowac i zaczac cwiczyc w domu(ale jakie cwiczenia bez hantli to hoj mi dadza) juz myslalem zeby robic pompki do upadlego,przysiady,brzuszki roznego rodzaju ale to za malo jakis pomysl???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
Powiedz że siłownią to zdrowie a lekarz Ci kazał ćwiczyć bo masz problemy zdrowotne (wymyśl coś) tylko nie mów o treningu takim jak dotychczas tylko wymyśl jakieś ćwiczenia korekcyjne do których jest "potrzebna" siłownia a tak naprawde polecisz normalnym planem W sumie kary na sport (siłownia piłka nozna itp.) nie powinni dawać rodzice bo to bezsensu potem rosną paralici... silownia i inne rodzaje sportów powinny być zakare dla tych co nie chcą ćwiczyć

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
co ma siłownia do nauki????


Zmieniony przez - konradek55 w dniu 2008-01-12 13:55:51

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
wpadlem na niezly pomysl, moze bedziesz sie smial, ale daje ci 100% dzialania...idz do pedagoga szkolnego, to ze z przypalami konczysz w jego gabinecie...zapomnij idz do niego jak do przyjaciela i przedstaw sytuacje. Rodzic po rozmowie z pedagogiem zrozumie ze jest ***anym wapnem starej daty i ma zamknac ryj i dawac nam kase. pozdro

dobra baja nie jest zła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Ale żeby za trzy dwójki mieć karę na siłownie .. :/. Może zacznij siedzieć przy kompie 24/h to da rodzicom coś do myślenia, jeśli nie to przeprowadż z nimi poważną rozmowę, podkreślam poważną a nie w stylu że siłownia to mój tlen .. troche dziecinne podejście, powiedz im że nie jesteś dzieckiem, jeśli chcą mieć kogoś kto będzie siedział cały czas w domu i wysłuchiwał non stop rozkazy niech sobie pieska kupią ..

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
z tym pedagogiem to moze byc roznie bo mzoe yc tak ze bedzie jeszce gorzej jak starzy by sie dowiedzieli :p hmm kurde no nie wiem cos musze wymyslec,jak ktos bedzie mial jakis pomysl niech pisze thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opłaca się ?

Następny temat

----->Siłka <------ Jaras

WHEY premium