SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia jako kara

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
17 lat masz?? i masz jakies zakazy



szczerze to masz prze***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
nawet nie wiesz jak,ale to tylko stara zawsze sie czepia bo stary jest spoko luz,za trzy 2,ale powiedz mi kiedy mam ****a sie uczyc jak wracam do domu o 18 juz wtedy nie mysle(staralem sie jej wytlumacyc ze e 1 klasie bede mial slabe oceny bo wracam za pozno)a w 2 normalnie bede wychodzil(szkole remontuja i dlatego o tej wychodze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz mozg?

17 lat i pozwolic sobie kary dawac ?

olewasz poprostu temat i tyle, masz dzien treningowy bierzesz rzeczy idziesz na silke robisz swoje i wracasz wielkiej filozfii tu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
lol ale ty madry a ****a kase to skad wezme wyczaruje co ja ****a magik jestem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1733
Ale masz problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Mi by kasy starczyło. Jak coś dostaniesz na urodziny itp. to odkłądaj na siłke. Ponadto mozesz gdzieś trochę popracować. I już jest kasa.

PS: ******liłbym to. Siłka to moje życie i chodziłbym za wszelką cenę.
A najlepiej to zapisz się na jakieś zajęcia dodatkowe po szkole i oczywiście chódź na siłownie, tylko starych wkręcaj, że chodzisz na kółko szachowe albo dodatkowy angielski

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
nie martw sie ja tez mam slabe oceny i rocznikowo juz mam 18 lat i tez dostalem bana na silownie i kikboxing tylko ja mam w garazu i mam w planach chodzic do klubu a kika sobie opuszcze niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
albo zrobie piekne oczy,usmiechne sie przeprosze i powiem ze w 2 polroczy bedzie lepiej:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
sprobuj moze sie uda u mnie to nie przejdzie bo juz tak ze 4 lata mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6903
jak to dobrze że nie mam takich rodziców....

A tak serio to poważnie pogadaj ze starymi, powiedz że już będziesz
się uczyć (ściema) i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opłaca się ?

Następny temat

----->Siłka <------ Jaras

WHEY premium