SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia jako kara

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Co za koleś. 17 lat masz i dajesz się jakbyś mial 13.

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
Jak masz aż tak źle na chacie ;/ To ostatecznie powiedziałbym tak. "Albo siłka i szkoła, albo marycha" jak cie wysmieja czy cos takiego (np. moja matka by mnie wysmiala, ze niby skad mial bym wziasc narkotyki, a dealer mieszka 2 klatki obok...). ***al bym ten swiat, bierzesz dyszke po topka, wracasz najarany i do szkoly nie wstajesz...a to ze dostaniuesz od starego pare razypo mordzie, co z tego, pokaz bunt!! jestem z toba <tak>

pozdro

dobra baja nie jest zła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Mlody_mazi regeneracja jest bardzo wazna hehe
Tak ale kladzie sie spac o 20-21, wstaje o 6 i na silke, ja bym to pogodzil bo bez silki nie ma zycia
w ogolę uczysz sie dla siebie wiec moim zdaniem twoi rodzice powinni uszanować twoje podejście do szkoły, nauki i tylko nakłaniać, prosić, pomagać
Zgadzam sie ale rodzice sa odpowiedzialni za wychowanie dziecka i im na zalezy zeby bachor sie wyksztalcil i zeby byl w zyciu kims, wiem to po sobie bo tez mailem podobna sytuacje ale uporalem sie z tym powiedzialem sobie ze musze to jakos pogodzic i tak zrobilem

Zreszta wystarczy pomyslec czy chcesz w przyszlosci zarabiac 4k na reke i sie zbytnio nei napracowac czy chcesz za******lac po 10-12h dziennie przy lopacie za marne 800zl, wybierz lepsze

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
najlepszym wyjściem będzie jak zaczniesz się uczyć.
A jak ci średnia wychodzi na półrocze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ma 17 lat i dostaje zakazy od stary - śmiechu warte
szlaban na uprawianie sportu - nie no polewa jak bum cyk cyk

To w takim razie co powiecie na to, że dobija mi 19 a ja mam obecnie szlaban na wyjścia z domu, na kickboxing, Taekwon-do, komputer, telewizję i telefon?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie stosujesz sie do szlabnu przynajmniej nie na komputer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
BPL niezla wypowiedz sog... hehehehhe

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
zjel wszystkich w chacie i pokaż kto tu rządzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
zacznij pić i ćpać....

powiedz że skoro nie siłownia to inną rozrywkę znalazłeś...

Swoją drogą powiedz mamusi że nie masz już 10 latek, i że chcesz być kawał chłopa żeby baba tobą nie pomiatała... a do tego siłka musi być

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
zacznij pić i ćpać.... wciagnie cie i z***iesz sobie zycie hehe naprawde dobra rada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opłaca się ?

Następny temat

----->Siłka <------ Jaras

WHEY premium