SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia i siła fizyczna w sportach walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 235973

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Zastrzeżenia, masa ciała musi być:
* naturalna, nie sztucznie nabita treningiem kulturystycznym

Witaj Kamiru.Mam pytanie:Jesli teraz waze 80 kg i robiac na silowni trening na mase dojde do 90 kg to nadal bede uderzal slabiej niz gosc ktory wazy 90 kg,a nigdy nie trenowal na silowni?Pozdrawiam

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
tutto
Rozumiem, ze nie trenujesz sportow walki?
Moim zdaniem na takie wyliczenia czy mocniej czy slabiej ma wplyw tak duzo czynnikow, ze nie maja one po prostu sensu. Wiadomo, ze masa miesniowa jest wyzej ceniona niz sadlo.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
Mam pytanie...jakie ciosy sa lepsze...??
NP. 3 szybkie..bez takiego mocnego pchniecia itd...po prostu aby walnac..
czy np 1 ale porządny...z wypchnieciem barku i jak najwieksza rotacja bioder??

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dynamiczny cios ( nie pchany) wszystko zaczyna się od nóg, poprzez skręt biodra , wypchnięcie barku i skończywszy na pięści. Na siłę ciosu pracuje całe ciało a nie tylko ręce.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
To to sie wie :D ale mi chodzi jakie lepsze? wedlug mnie takie z pchnieciem lepsze

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
pchane mają mniej siły
szybkimi robisz zamieszanie i dezorientujesz przeciwnika - pozatym dynamiczne ciosy są mocniejsze

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
Ze dynamika jest dobra to wiem...ale chodzi o pchnięcie..np można orzez dobte mocne szybkie pchnięcie praktycznie powalic przeciwnika

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak będziesz taki klocek jak bob sapp to na pewno ^^
Idź na boks tam trener Ci zademonstruje różnice między pchanym cepem a dynamicznym ciosem.

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-08-03 20:55:18

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
gorąco polecam OHT pod sw.

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Co do tematu ćwiczenia słowe pod SW to polecam trening z Kettlebells. W Polsce nie są jeszcze tak popularne jak w USA ale myśle że większość z Was wie o co chodzi. Trenuje w ten sposób już od miesiąca i musze sie pochwalić że zauważyłem znaczny przyrost siły tzn. znacznie większy niż po 2 miesiącach siłowni. Jestem naprawde zaskoczony i gorąco polecam przy treningu na siłe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak walczysz?

Następny temat

Rękawice do taekwondo

WHEY premium