SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia i siła fizyczna w sportach walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236024

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2050
Witam, trenuje sw juz pare lat z mniejszymi przerawami (praca,szkola) zawsze startowalem w wadze do 75 to byl max... ale ost kontuzja zaczolem chodzic na silownie robilem mase heh i teraz waze 10 kg wiecej... nigy nie narzekalem na sile ciosu ale teraz zuwazylem pewne braki i chcialbym nad nimi popracowac... przeczytalem przez ost 2 dni tyle artów o sile ciosu itd. ale chyba jestem za tępy hehe i dalej nie wiem np. trening weidera dla bokserow nie wiem jakim ciezarem ...ta tak w jednym z rtow apisalo 50-60% w innym znowu 80& max. spotaklem sie z opinia ze tentrenig weidera to lipa.. i moje pytanie brzmi czy moglby ktos rozpisac najbaridzje universalny plna na sile ciosu a ciezary dopiore juz odpowiednie podemnie... bo Panowie naprawde im wiecej czytam MNIEJ WIEM... heh;)

Prawdziwa odwaga jest walczyc mimo strachu.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Trening weidera za dużo Ci nie da. Na siłowni rób trening siłowy, możesz wrzucić parę ćwiczeń na dynamikę(Clean & Jerk,High Pull itd). Co do siły ciosu to najlepszym ćwiczeniem (według mnie!) jest uderzanie piłką lekarską jednorącz, symulując cios prosty.

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-06-07 20:02:34

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2050
Dzieki wielkie ;) a moze ktos ma jeszcze inne zdanie ?;) hehe

Prawdziwa odwaga jest walczyc mimo strachu.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
pilka lekarska dla mnie srednio dobre cwicznie niemęczące ogolnie biernie i do dupy sie wydaje dobre dla uzupelnienia treningu pozatym wytlumaczy ktos moje pytanie o ten trening co to za 3 cwiczenia

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 441 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6165
Siła dynamiczna:

* trening mocy mięśni (90-100% CM, 1-4 powt., 2-5 serii, max szybkość)
* trening siły eksplozywnej (60-80% CM, 5-6 powt., 2-6 serii, eksplozywnie),
* trening siły reaktywnej (do 150% CM, 6-10 powt., 2-6 serii, eksplozywnie)

jesien zima siłka boks lato koks :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
pilka lekarska dla mnie srednio dobre cwicznie niemęczące ogolnie biernie i do dupy sie wydaje dobre dla uzupelnienia

Przeczytaj jeszcze raz na co to ćwiczenie jest.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
kamiru,kopt,ladyM dobra robota jak zawsze

Zmieniony przez - xwmn w dniu 2010-06-26 21:02:56

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Bardzo przydatne informacje.

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja obecnie waze 89 kg..wzrost 182 cm..czuje sie dobrze, silny itd..jednak wszyscy na treningu mowia, ze waze za duzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
sOG ŚWIETNY ARTYKUŁ

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak walczysz?

Następny temat

Rękawice do taekwondo

WHEY premium