SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia 3 rok bez efektów ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Nie mam zamiaru czytać komętarzy w stylu najlepiej usiadz i nic nie rob bo nie po to pisze ten artykuł ...
Nie zawracał bym wam głowy gdyby nie mój problem ...
Jestem typowym ektomorfikiem... Szczupła buodwa ciała szybka przemiana materii... A więc tak :

Na siłowni ćwicze już od 3 lat o dietach, węglach , suplach wiem już wszysko ... Ale co jeżeli najlepsze suple na rynku ( pełna suplementacja Anabolic halo, nano vapor , gainery miedzy posiłkami i dodatni bilas kaloryczny z uwzględnieniem BT,WG,T kompletnie nic nie daje?

Wzorst : 175
Waga : I tutaj zaczyna sie problem ... podczas 3 lat moja waga wynosiła maksymalnie 68 kg ;/ Po zastoswaniau suplementacji z pełną dieta ważyłem 68 kg jednak po tygodniowej przerwie ( imprezy , brak diety , alko ) Moja waga spadła do 59 kg ;/

Nasuwa mi sie pytanie czy ćwiczenie w moim wypadku ma jakikolwiek sens... myśle o metce bo jak widać wyjątki od regoly sie zdarzają ... Dodatni bilan kaloryczny , wstawanie wczesnie robienie śniadań , dbanie o kalorie biało na go*** sie zdają... Patrze na kolegów bez diet spokojnie potrafią przytyć 3 kg na miesiąc ... Już nie mam pomysłów na ten sport bo chodzenie żeby chodzić bez efektów jeste bez sensu ...
Prosze o jakiekolwiek rady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Jaracz z wiekiem metabolizm jest coraz wolniejszy i człowiek potrzebuje mniejszą ilość kcal do tego aby przybrać na wadze.

Niestety niektóre osoby nawet w wieku powiedzmy 40lat mają dalej bardzo szybki metabolizm. Ciężko to przewidzieć. Fakt, metabolizmem można w pewnym stopniu manipulować przy dobrych założeniach dietetycznych, jednak komu potrzebny jest tłuszcz :P

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Rozpisz swoja diete i trening :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Dieta :

Godzina 10 śniadanie :
Jogurt do picia , 5 plauszkow rybnych , bułka.

( non stop podjadanie między posiłkami )

12:30 - Ryż z piersią z kurczaka ( biore do szkoły lub robie w domu)

15:00 - siłownia do około 16

16:30 - ryż z mięsem czasami kluski z serem , naleśniki

20:00 porządna porcja białka na noc zwykle kłade sie spać bardzo najdzony jednak to g*** daje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Waga : I tutaj zaczyna sie problem ... podczas 3 lat moja waga wynosiła maksymalnie 68 kg ;/ Po zastoswaniau suplementacji z pełną dieta ważyłem 68 kg jednak po tygodniowej przerwie ( imprezy , brak diety , alko ) Moja waga spadła do 59 kg ;/

nie pjerdol ze w tydzien tyle spadles, ja tez potrafie bardzo szybko schudnac, ale w tydzien to max 3-4 kg mozna poleciec a nie prawie 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Zajrzyj do działu odżywianie bo dieta jest do kitu... za mało jesz... brak węgli robi swoje

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Problem jest w tym że zawsze coś sobie przypomne dopiero gdy już napisze... węgle są ... dużo pieczywa , rożnego rodzaju batony , bułki , pieczywo pełnoziarniste , mleko z płatkami , hmm... ciemna kasza itp ;) Akurat napisałem diete z dzisiaj ale staram sie pamietac o węglach.

Ps. Do pana który wypowiadał sie wyzej tak sie składa ze z 65 kg zszedłem ponizej 60 w ciągu tygodnia.
Ogólnie kiedy nie chodze na siłownie ( imprezy , itp ) nie chce mi sie wg jeść ... mogłbym jeść 2 posiłki na dzien i wystarczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
cwiczysz 3lata i myslisz ze wszystko juz wiesz o treningach,suplementach....? wydaje ci sie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Napisz jeszcze przykładowy trening :)
Nie jedz węgli prostych... tylko złożone...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
I to jest własnie wasze podejscie ... JAKBYM KUR** wiedział wszysko człowieku to bym tu nie prosił was o rady... jak masz coś takiego pisać to nie pisz wg... jak uważasz ze robie coś źle to mi to napisz chętnie wysłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
No widac co robisz zle piszesz ze jestes WYBITny ekto a tu widze wklejasz diete 5 posilkow. Ja choc jestem ekto/mezo i jem co najmniej 6. Druga sprawa ze nei napisales ilosci jakiej jesz te posilki. Problemem moze byc tez za ciezki trening przez co za duzo spalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8019
przede wszystkim wina diety. czytac i wiedziec mozesz duzo ale widocznie brak zastosowania w praktyce ;D
Zabierz sie za porzadne ulozenie diety. Ma znajdowac sie tam 6 posilkow.
chyba za bardzo wierzysz w 'moc' supli i odzywek i pewnie dieta opierala sie na nich co jest bledem. powodzenia pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka

Następny temat

Co jeść po siłowni....

WHEY premium