SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła po redukcji

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
ojan
Rage - czytasz Perfect Body?
Raz nawet kupiłem!


Kilka numerów dostałem gratis z suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak dla mnie to robienie siły na misce 3300 kcal łącząc z bieganiem po 30-40 km i obawą przed wzrostem masy nie trzyma się kupy i nic z tego nie będzie, ale chętnie poprzyglądam się zmaganiom (chyba że wczesniej w ogóle nie ćwiczyłeś na siłce to może cos tam na początku pójdzie)

co do płatków owsianych to ja od dwóch lat jadam owsiane górskie codziennie, a ugotowałem może kilka razy, normalnie tylko sparzam lub namaczam żeby zmiękły, nie zauważyłem negatywnych skutków z tego powodu że nie gotuję ani pozytywnych po ugotowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo9
.....
co do płatków owsianych to ja od dwóch lat jadam owsiane górskie codziennie, a ugotowałem może kilka razy, normalnie tylko sparzam lub namaczam żeby zmiękły, nie zauważyłem negatywnych skutków z tego powodu że nie gotuję ani pozytywnych po ugotowaniu


no ale biceps Ci nie rośnie, może tu jest całe clou

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
może, ale wszystko inne poza bicepsem rośnie więc i tak nie ma tragedii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Rage
MaGor
A propos: podobno naukowcy odkryli, że podobno jednak działa. W określonych warunkach.


Masz jakiegoś linka,który to potwierdza?Pytam z ciekawości,bo do tej pory jedyna badania jakie czytałem o HMB dawały jednoznaczną odpowiedź,że HMB jest naciąganiem klientów.

Tylko żeby to nie były wyniki "badań" z Perfect Body

Sorki. Tyle tego czytam, że nawet nie potrafię odszukać w historii przeglądarki. Nawet miałem linkować na forum. Okazuje się - wg autorów - że największe korzyści HMB może dawać osobom z dużą ilością tkanki tłuszczowej. Działa dokładnie tak jak to bywało opisane. Oczywiście wszystko poparte wynikami badań amerykańskich naukowców Jak znajdę to wrzucę.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kabo9

co do płatków owsianych to ja od dwóch lat jadam owsiane górskie codziennie, a ugotowałem może kilka razy, normalnie tylko sparzam lub namaczam żeby zmiękły, nie zauważyłem negatywnych skutków z tego powodu że nie gotuję ani pozytywnych po ugotowaniu

Ja - o ile pamiętam - to miałem jeden skutek spożywania płatków owsianych. Ale jaki! Jak robiłem rozgrzewkę na orbitreku to zdarzało się, że kobity w okolicy nagle zasłaniały twarze ręcznikami. Strach się było schylić, zrobić przysiad, gwałtowniejszy ruch. Że zapytam wprost: macie gazy po owsie?

Kabo - zalanie płatków wieczorem, na poranną owsiankę, podobno neutralizuje kwas fitynowy A kwas fitynowy nie służy masie. Podobno. Nie ma nic za darmo. Owsianka "rozmoknięta" ma wyższe IG, daje większy wyrzut insuliny i w efekcie szybszy atak głodu. No i gazy bojowe, od których korozja żre żeliwo. A w połączeniu z pokarmowymi źródłami siarki i nadmiarem białka + bakterie fermentacji mlekowej, DJ Dupa daje takie miksy, że największe hardkory tracą napięcie mięśniowe jeżeli znajdą się w polu rażenia.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Rany, ja mam jakiś pancerny żoład, bo mi nic nie straszne :) Co do siły, to w wieku ok 40 nabywa się jej głównie przez trenowanie układu nerwowego, także specjalnie do michy nie trzeba dowalać. Na początek Bill Starr, potem Starting Strenght, (większa objętość i powtarzalność ruchów), potem może Texas Method albo cokolwiek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
MaGor - ja miewam ale nie wiąże tego z owsem bo jem codziennie a czasmi jest gorzej czasmi lepiej. Ostatnio takie mega salwy miałem jak zjadłem gruszkę .

Odnośnie drugiego akapitu to oczywiście czytałem o kwasie fitynowym, plusach ujemnych i dodatnich jego podaży czy braku, natomiast te artykuły są wg mnie trochę sprzeczne więc ja jem tak jak mi płatki smakują . Nie widziałem też róznicy zmieniając owiec na zyto czy inne zboża.
Czytałem też, że żeby pozbyć się kwasu fitynowego nalezy owies moczyć, a później odlać wodę. Natomiast ja zwykle zalewam wrzątkiem do wysokości płatków, a po godzinie gdzieś jak zmiękną i sa gotowe do zrobeinia posiłku to nie mam już co odlewać więc w sumie nie wiem jaki jest status kwasu fitynowego w moim posiłku .
Co do IG to do płatków dodaję jajka, twaróg, czasmi białko więc na pewno IG całego posiłku nie jest wysokie .

ajazy - tak, tak jeszcze jest parę fajnych nazwisj sheiko, sreiko, ale z pustego to i salomon nie naleje, takie moje zdanie ale ja się nie znam na budowaniu siły


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-11-10 08:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Nie napisałem, że ma trzymać dietę 1500 kalorii :P :) Ale na zero? Łaj not?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 215 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4429
kabo9
ajazy - tak, tak jeszcze jest parę fajnych nazwisj sheiko, sreiko, ale z pustego to i salomon nie naleje, takie moje zdanie ale ja się nie znam na budowaniu siły


Tak trochę z innej strony.Im dłużej czytam o systemach treningowych tym bardziej dochodzę do wniosku,że większość amerykańskich metod treningowych to kopie i mutacje tego co proponowano w krajach byłego bloku Wschodniego.Jedno co trzeba przyznać Jankesom to fakt,że potrafią to dobrze opakować i sprzedać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabawa w pytania: kto bedzie nowym moderatorem od grudnia(za flexa ) ?

Następny temat

Adam 77 - siła i sprawność

WHEY premium