SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła nie wzrasta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Witam.
Mam 16 lat(no niedługo 17). Mam 170 wzrostu i waże tylko 58 kg. Pakuje juz troche- pół roku, a przedtem to tak tylko od czasu do czasu. I mam pytanie bo na klate biorę tylko 60 kg i podniosę tylko 3 razy. Cały czas zmieniam sobie cwiczenia na klatke itd i nic a wspomnę ze po kazdym treningu mam zakwasy. Cyc rośnie, ale sila bardzo słabo, a i ćwiczę pn, śr, pt. Mój kolega z podobnym stażem bierze 100. Już sam niewiem co robić. Koledzy doradźcie coś,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
hmm, w jakie dni tygodnia proponujecie??
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3 serie 10 powturzen
mysle ze bedzie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
napisz trening ktorym cwiczysz.

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
standardowe pytanie-jest dietanabol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
yy no nie bardzo z dietą, ale dlaczego mięśnie troche rosną, a siła nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Po pierwsze to wklej swoj plan, i napisz typ poprzedniego planu(split,fbw etc)

Zwiekszasz mase,zwiekszasz sile, proste i jasne. Zmieniajac cw na klatke, sily nie zbudujesz, zeby zwiekszyc sile trzeba sie skupic na tym co wazne, czyli same podstawowe zlozone cwiczenia, bo wlasnie te cwiczenia odpowiadaja za wzrost sily, +dieta = wzrost masy, oraz odpowednia intensywnosc, bez tego ani rusz. Co tygodniowa progresja liniowa tez podstawa inaczej nie masz na co liczyc.Wklej plan to sie dalej powie co i jak.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Sam sobie plan ulozylem. Skupiam się głównie na górnych partiach ciała, przynajmniej narazie. Praktyczine co trening robilem na te wszystkie partie cwiczenia:
Pon, Śr, Pt :
Wyciskanie sztangi leząc 10/8/8 (40 sekund odpoczynku)
Rozpiętki 10/8/8
Podciaganie sztangi do klatki w opadzie 10/8/6 (minuta odp)
modlitewnik 12/12/12 (minuta odpoczynku)
szrugsy 10/8/6

To praktycznie moj cały plan
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ACT dla ciebie, nie widze innego wyjscia skoro to byl twoj plan, to tak jakbys zaczynal od 0, bo nic nie cwiczyles.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
dobra, ale po ATC wątpie, zeby przbuło mi cos sily, bo tam sa podobne cwiczenia na klate, co ja wykonuje, więc niewiem co mi to da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Odświezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279


Rozpoczynam FBW 5x5
Może to coś da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Trenowałem 2 tygodnie FBW 5x5 i nic mi to nie dało. Jak podnosilem 60 kg 3 razy tak teraz rowniez tylko tyle razy podnosze. Czy ja mam jakies cholerne geny? Czy coś źle robię?? Niewiem sam, i jak do tej pory nikt mi nie doradzil co moze byc przyczyna, a sam na forum nie znalazlem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla początkującego <FBW>?

Następny temat

Mało Rozbudowana Klata i Wystające Żebra.

WHEY premium