SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowy Atak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
hmm u mnie w***** sezonowcow w***** sezonowiczek

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajne jest to ze sezonowce boja sie wchodzic na mala salke (mala sala to ta bez maszyn tylko laweczki i wolne ciezary)
i smigaja na maszynach jakies wy***ane cwiczenia
czasem jakis wejdze popatrzec, postoi chwile z otwarta geba i wraca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
u mnie równierz są "sezonowcy" przychodza kozaczą ze nitrobolon albo kreatyne mają i daja 30 kg na płaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
od koszulek wara z nitrobolonem sam nosze

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
sfd.marv3l- "czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop" za tego ryma łap soga heheh

sesonowcy sezonowcami, ale najbardziej wku*** sezonowcy kozacy takie mutacje sezonowca szok jaki to on wielki jest i silny. a jak przyjdzie coś do czegoś to pod samym gryfem się gnie

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-03-26 21:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Ja spotkalem w tamtym roku o tej samej porze sezona ktory przyszedl malutki i slaby poniewieral sie po silowni nie wiedzial co ma robic a na wakacje byl spompowany jak smok Omka i metka zrobily swoje Cwiczyl jeszcze na poczatku wakacji a potem przestal Widzialem go tej zimy i znow byl suchy jak przecinak ale ostatnio zobaczylem go znowu w silowni pewnie znow chce byc duzy na wakacje:DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
mnie w****iaja sezonowcy musze przyzanac i to mocno , a dlaczego bo zabieraja miejsce mi w silce , jak sie zbiora sie grupa 5-6 osobowa bo sie boja chodzic samemu dorwa sie do maszyny rozmawiaja o dupie marynie jeszcze do tego , to niektore miejsce jest zajete z godzine ;/

cale szczescie ze na wolne ciezary sie nie zapuszczaja a tymi cwiczenie najczesciej

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-03-26 21:30:34

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10502
wg mnie sezonowcy sa potrzebni ;];] zeby bylo sie z kogo smiac ;] a tak na powaznie to nie wszyscy musza byc silni i wspaniali....."ktos musi robic zeby ktos mogl sie bawic.." a co robia na silce i jak to robia o czym rozmawiaja jak sie woza to JA mam to gleboko w d...., jesli juz ide cwiczyc na silke to dla siebie i nic innego mnie nie obchodzi. Ale jest to fakt ze sa oni ZJAWISKIEM calkiem ciekawym, hehe ale coz taka ich mentalnosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Musze przyznac ze sezonowcy to moj ulubiony temat i podobaja mi sie wasze opinie na ich temat:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki ma szanse jakies ?

Następny temat

afp najdroższa ,,odżywka'''' świata

WHEY premium