SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowy Atak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
i nie ktorzy wiekszy ubaw

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Ja lubię jak na siłce są jakieś fajne dziewczyny, wówczas człowiek ma taką motywacje, że można spokojnie zrobić z 1-2 powtórzenia więcej w ćwiczeniach podstawowych niż normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
zed co prawda to prawda

pamietam kiedys trening wparowaly dwie takie ekstra dupcie
wrziolem wieksze ciezary niz zawsze i zrobilem wiecej ruchow niz robie mniejszymi ciezarami :D

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
to widze ze na kazdego inaczej dzialaja panny ja sie nie moge skupic jak jakies dupeczki przyjda;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Ja ostatnio coś straciłem motywacje do treningu. Kiedyś przed każdym wejściem na siłownie byłem zadowolony, zmotywowany, pobudzony, a teraz trenuję rzadziej, na treningi chodzę bardzo niechętnie, gdy już jestem na siłowni to zero jakiegoś pobudzenia, podekscytowania, także obecność fajnych lasek przynajmniej w jakimś stopniu mnie motywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
u mnie na silce atak rozpoczal sie w poniedzialek(ladna pogoda) wlecialo na silke chyba z 10-15, powietrza odrazu brakowalo,krecili sie nie milosiernie.jeden drugiemu doradzal jak ma cwiczyc.
A wiec zaczelo sie ze jeden robil wyciskanie za barku gryfem lamanym 40kg i bark mu wyskoczyl i sie poplakal,powaznie stali bywalcy zaczeli sie smiac,a jeden kumpel podszedl i mu przestawil a ten sie wystraszyl i poszedl do szatni pewnie szybko nie wroci<yes>.
Jakis inny robil wyciskanie na klate chyba pierwszy raz 50kg zalorzyl bez asekuracji i co przeniusl sztanke na szyje i zaczal sie dusic wogole pomocy nie wzywal,kumpel sie zorientowal przypadkiem i mu pomogl tez pewnie nie wroci.
jeden sezonowiec dostal od kumpla hantlem 20kg jak rozpietki robil a ten z tesktem za co??a ten bo sie krecisz jaja ze szok
pelno grubasow co pojecia nie maja a miesnie chca budowac i mysla ze tluszcz spala na dodatek masakra.
rozumiem ludzi co przychodza na jesien bo chca sie dopracowac z forma do wakacji(mowie o otyłych),ale jak jeden mi powiedzial ze chce zgubic brzuch,cycki i 20kg w 2 miechy powiedzialem mu zeby z kumplem pogadal(lubi szkolic sezonowcow).
podobnie na fitnesie pelno lasek i to roznych co maja naprawde fajne figury i te co maja sporo nadwage niektore rezygnowaly juz po 10min.jaja sa niezle.
ten poniedzialek zapamietam na bardzo dlugo.
p.s. jeszcze jakis czas temu jedna z lasek z fitnesu zapytala sie mnie czy jej clean zalatwie:-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
rotfl czy jej clen zalatwie dobra

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no dilerzy maja raj teraz -tyle powiem
pozatym juz jeden ze znajomych skonczył przygode nawet dobrze jej nie zaczynajac-gdyz nie zdawał sobie sprawy ze po 3 dniach na mecie siłą nie skacze o 100% i cos łokiec roz***ał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
co myslal ze kupil trefny towar i roz***al lokiec z nerwow ?

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki ma szanse jakies ?

Następny temat

afp najdroższa ,,odżywka'''' świata

WHEY premium