SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowy Atak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Witam panowie zaczalem ten temat bo ciekaw jestem jak z sezonowcami w innych silowniach W silowni gdzie ja cwicze jest ich co raz wiecej pewnie perspektywa wakacji zapasem robi swoje
Piszcie jak wyglada sytuacja u was:P
Swoja droga to fajnie jest popatrzec na zmagania sezonowych chlopcow ktorzy przychodza na silownie mali i nieporadni a po miesiacu robia sie wielcy podobnie jak pryszcze na ich twarzach:DD
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
HEHEHEH w 21 dni bez silki chce sie wyrzezbic i potrzebuje rady
MUAHAHHAHAHAH
Jerez znow fajny plakacik:D fane rzeczy robisz a marginesem mowiac ktos jeszcze ma takie zdolnosci? Jesli tak to dawac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie sa smieszni i sie troche boją...

ale jest kilku takich "kozaków" po dwadzieścia kilka lat, wielcy znawcy, bujaka po siłce, a potem na sztange 30kg i robia wyciskanie na płaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
sezonowcy powracają oni są po prostu śmieszni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
U mnie zaczyna roic sie od dziewczyn.
Tak zadna nie przychodzi przez zime,a tu nagle w marcu cale stadko;-P
I mlodocianych coraz wiecej...

W poniedzialki pelno ludu.Dlatego chodze w inne dni.I zawsze ok 20stej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Zaraz sie znudza i dalej beda pic trzeba przeczekac ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
do mojej siłowni to czasami wpada ojciec kumpla dołożyć do pieca, albo po ogórki

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6025
ja tam nie mam takeigo problemu bo mam wlasna silke w piwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
JURI17 sezonowcy to nie jest problem ale smieszne zjawisko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17350
Ja mam tez właśna siłke w piwnicy ale i tam mam sezonowców

Fotki mojej siłki: http://www.sfd.pl/temat291494/#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..cieplo sie robi,
sezonowcy wychodzą z ukrycia
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11715
Mnie najbardziej śmieszy jak przyjdzie pare osób z wielkim zapałem na siłownie. Nie zrobią rozgrzewki, ćwiczenia robią na chybił trafił. Najpierw ławka potem biceps, triceps, miedzy czasie nogi potem plecy. Niektóre ćwiczenie robią po 8 serii, a niektóre po 1
I z tego sie można pośmiać.

Ale wkurza mnie strasznie jak przyjdzie dwóch pseudo kozaków, zero kultury robie sobie ćwiczenie a taki sie nawet nie zapyta czy może sie dołączyć i mi ciężar zmienia, ustawienie ławki i jeszcze ma pretensje ja jak chce kolejną serie robić.

Był kiedyś taki jeden przyszedł i kozaczył zobaczył że robie wyciskanie sztangi głową w dół, lekko mnie wyśmiał i zabrał się za wyciskanie na płaskiej. Ja ogólnie niski jestem (172cm), a on wyższy, wiec chyba duma mu nie pozwalała wycisnąć mniej ode mnie, i tak bez rozgrzewki i niczego wziął na pierwszą serie tyle co ja na ostatnią. Podniósł, zaczął opuszczać i już nie dał rady podnieść Męczył się dobre pare minut aż w końcu tak cicho żeby nikt inny nie usłyszał zaszeptał do mnie "pomożesz mi?".

Więcej go nie widziałem:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki ma szanse jakies ?

Następny temat

afp najdroższa ,,odżywka'''' świata

Wiecej