SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowy Atak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17729
Sezon sie zaczyna to i u mnie w klasie kolesie czesciej gadaja na temat silowni:
-wychodze sobie ostatnio z szatni po w-f-ie i dwaj kolesie gadaja na temat diety: jeden twierdzil ,ze na rzezbe nie trzeba diety ,a drugi ,ze na mase diety nie trzeba
-na drugi dzien poszlismy na w-f na silownie ,jeden kolo moze z 50 kilo przy wzroscie 185 okolo nie cwiczyl(ten od rzezby heheh)tylko ze wszystkich zial. Drugi robil biceps gryfem lamanym z talezami 2,5 na kazda strone i bujal sie niemilosiernie, jak mu powiedzialem i pokazalem jak to sie robi ,dal sobie spokuj i przeskoczyl na cos innego hheheh jeszcze mowil kiedys ze za hu*a przytyc nie moze a wpier*alal juz bialko iinne ******ly.

A na silowni spokoj
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Sezonowcy to pol biedy, boja sie i grzecznie o wszystko pytaja, ale do glupich cip, ktore chca troche z dupska na lato zwalic juz sily nie mam, na nic taka nie patrzy tylko wp*****la sie na chama i ani z liscia nie mozna dac ani co

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-03-29 10:59:55

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Ciekawe ilu 'sezonowcow' sie tu wypowiedzialo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Najlepsze u takich ludzi co przychodza grupkami pierwsze razy jest to że
Gdy sa na miescie ubrani w dresy czy tez nie koniecznie w dresy to sa Strasznie Agresywni eheh Bluzgaja Sadzą sie do wszystkiego
A gdy wpadna na siłke Ekipa rozbiora sie do koszulek a z tych koszulek wystaja patyki Chodza cicho po sicle i zajmuja tylko sprzet nie dosyc ze jest ich 5 do jednej maszyny robia milion serri plus gadanie i zajmuje to bardzo dlugo
ACHHHH Sorry za bledy ort.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-03-29 13:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
do mnie ostatnio wpadła rópa dresów worzą się jakby za 100kg w miesniach mieli no i przebierają się..oczywiście patyki max 60 kg i no i pierwsze co to na ławke jeden kozak nakłada 60 kg i zaczyna się dusic...kumple jakoś to z niego zdjeli a on do nich: no nie mam ****a formy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
tez mnie w****iają tacy hehe tez u mnie na siłce paru sie znajdzie ale chociaz nie kozaczą sie hehe wszyscy normalni chodzi kilku duzych ale tez wporzadku zapyta jak tam leci itd i odrazu masz motywacje pomogą Ci w w serii itd to mi sie podoba byc duzym i skromnym ,wporządku

a nie malym i sie bujac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
no najwazniejsze to respekt dla innych a nie byc leszczem i sie bujac jak niewiadomo kto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
wiadroman

nie jestem sezonowcem

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
jak chcac laski z dupy zrzucic to niech na batona wskakuja albo na fitness niech ida a nie za silownie sie zabieraja

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki ma szanse jakies ?

Następny temat

afp najdroższa ,,odżywka'''' świata

WHEY premium