SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowy Atak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
YoungJay tyle stron tego tematu juz zostalo napisanych a Ty i kilka os ciagle nie rozumiecie ze ja nie mam zamiaru nasmiewac sie z nowych cwiczacych bo mam do nich szacunek za to ze staraja sie cos ze soba zrobic ale smiejemy sie ze zjawiska jakim sa prawdziwi sezonowcy i prosze nie mylic pojec:D
A tak wogole to dawac SOGI za temat bo smiem twierdzic ze to szlagier:D

Zmieniony przez - Sarmata333 w dniu 2007-06-20 23:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
masz soga dawc do mnie tez:d

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Sezonowcy to zjawisko ogólnie znane na całym świecie. Fachowcy mówią że żeby rosnąć tak jak oni musiało by sie żyć 10 lat, 20 metrów pod ziemią żywiąc sie nieobranymi jeżami :P widocznie mają dużo węgli i białka. I kiedy taki sezonowiec wyjdzie na powierzchnie niczym hydraulik z rury :D Myśli że na swoich wysokobiałkowej diecie z jeży przegoni zwykłych pakerków którzy ćwiczą nawet po kilka lat. Chamy jedne!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
Sezon w pełni

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Dokladnie dean999 sezonowcy nas oszukali:D ale pociesza mnie mysl ze po sezonie przestana cwiczyc i wszystko wroci do normy i stana sie znow mali:D
Odbijam sogi:)

Zmieniony przez - Sarmata333 w dniu 2007-06-21 18:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Majster18 bardzo dobra wypowiedż. Przeciętny niećwiczacy facet ma w łapie 35-38 cm a tutaj niektóre wielkie kozaki mający poniżej 35 cm śmieją się z początkujących mimo iż sami są gorsi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
.. a mnie zenuje robienie samego bicepsa i nic pozatym.



Zmieniony przez - xwmn w dniu 2007-06-21 21:03:14

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
"Przeciętny niećwiczacy facet ma w łapie 35-38 cm"
podobno przeciętne babcie mają więcej

Zmieniony przez - Seba-stian w dniu 2007-06-21 21:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Pewnie wiele z was się ze mną zgodzi.
Sezonowiec: Osoba która przychodzi cwiczyc krótko przed wakacjami (wydzielamy sezonowiec miesięczny=miesiąc przed wakacjami, sezonowiec tygodniowy= tydzień przed wakacjami, sezonowiec mistrz wsi= tenprzychodzi byle kiedy, byle po co) Sezonowcy robią klatę +biceps gdyż ,tak sądzą, robienie ich 6x w tygodniu da efekty jak po paru latach ćwiczenia. osoby czesto mają od 25cm-36cm w bicku, i odrazu, lub ci z silniejszą wolą, po tygodniu przychodza z mietką, lub innymi wyrafinowanymi koksami. Ich kariera kończy się szybciej niż zaczyna.
jak poznać sezonowca, oprócz tego co napisałem? Zadajesz pytanie: "Jak tam triceps i czwórgłowy? Odpowiada: Ile kosztują te koksy?"
Początkujący: Osoba która przychodzi na siłownie, z marzeniami bycia wialkim (napewno wielu z was to miało), i szybko je traci, wie że, aby dotrzeć do swojego ideału (zapewne jakis kulturysta) musi cieżko pracować. Zadaje wiele mądrych pytań, aby nie zorbić sobie krzywdy przy cwiczeniu, i stara sie ćwiczyc regularnie. Z czasem siłownia staje się jego stylem życia. Zawsze może znaleźć pomoc w doświadczonym bodybuildingowcu.

Róznice są chyba widoczne?
Sam jestem początkujacy, długo zbierałem się do zapisania na siłownie, opóźniałem to ze względu na kolejny miesięczny wydatek, w końcu brat załatwił mi siłownie za darmo, ćwicze pod jego i jego kolegi okiem. Bez przerwy mnie opieprzaja ze niektóre rzeczy robie źle. I nie mam im tego za złe, tylko dlatego gdyż wiem ze oni nie chcą abym sobie zorbił krzywde.

Dodano:
"Przeciętny niećwiczacy facet ma w łapie 35-38 cm"
Ej ja mam 16 lat i mam 31cm ty podałeś jakis grubasów czy chłopów 20letnich?


Zmieniony przez - Jerez w dniu 2007-06-21 21:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Ja pisałem, że to średnia osób niećwiczących, ale chodziło mi o dorosłych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki ma szanse jakies ?

Następny temat

afp najdroższa ,,odżywka'''' świata

WHEY premium