SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezonowy Atak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
U mnie to samo. mam swoją siłke i dwaj ziomki z bloku właśnie obudzili sie ze by przydało sie na siłke pochodzic to na wakacje będą byki. Zaczeli ćwiczyli, codzinnie, brak techniki, cwiczenia analogiczne do siebie nie mogłem juz na to patrzec, nagle przestali powiedzieli ze robią sobie przerwe, miało byc tydzień a trwa juz praiwe miesiąc i chcą teraz po świętach uderzyc, obaj chcą zrobic cykl na 120 mety i 15 omach na łeb jak sam to pisze to mi sie śmiac chce jak mozna miec tak nasrane w bani. Poćwiczą do wakacji i skończą byki

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-04-08 11:58:09

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
ah ci sezonowcy ale sezonowe panie lubieszcegolnie te młode i pikne

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
widze ze wszedzie tak jest ale co zrobic z czegos smiac sie przeciez trzeba :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Pojecie 'sezonowej laski' nie jest rowne sezonowcowi(kolesiowi) bo nie spotkalem sie z panna ktora aby byc koniecnzie szybko piekna brala jakies specyfiki z pod znaku strzykawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
nie niechodzilo mi o takie co biora tylko oglnie zeby przyjsc i schudnac a powiem ci ze nie kazdy sezonowiec cos bierze alezazwyczaj tak ejst ma kase mowi na wakacje trza wygladac musze kupic jakies odzywki typu xpand animal z gornej półki itp bo to dobre albo biora sie z metke albo omke wtey smiech na sali a powakacjach zalani tłuszczem hehe i jakswinie wygladaja

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3211
Pozwolilem sobie odswiezyc temat bo teraz jest jak najbardziej aktualny
U siebei zauwazylem doslowny wylew sezonowcow ktorzy chca byc szybko wielcy:D Mowcie co u was w silownaich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
u mnie sa strasznie spuchnieci kolesie co chodza miesiac a i tak machaja 40kg na lawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
Ja mam w klasie kolege ktory zaczol cwiczyć w zimie, Pytajac go jakie ma ćwiczenia na barki odpowiedział "wiesz glównie skupiam sie na bicu i klacie"
i tylko te 2 partie cwiczy 4razy w tyg. napisałem mu rozpiske może coś z niego jeszcze będzie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoki ma szanse jakies ?

Następny temat

afp najdroższa ,,odżywka'''' świata

WHEY premium