SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwis potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez walendzi za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Witam :),

Wybaczcie głupie pytanie, ale jak z poziomu potreningu.pl wejść na swój plan? Mam tylko bezpośredni link http://potreningu.pl/plany/mojplan, który otrzymałem mailem.

Z góry dzięki za info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musisz kliknąć w menu na "Mój trening | dieta" , wczesniej logując się w PoTreningu.pl na swoje konto;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Mam straszny problem z dodawaniem produktów do moich posiłów - system nie łapie zaznaczonej opcji i ciągle wyświetla mi na czerwono: "Musisz wybrać produkt z listy podpowiedzi" - dodam, że zaznaczam dokładnie, przez wiele miesięcy nie miałam z tym problemu.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Sok marchwiowy jednodniowy Marwit w dzienniku żywieniowym wyświetla na 100ml coś 8 czy 9 gram tłuszczu zamiast WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Zastanawialiscie sie moze na aplikacja na androida do obslugi serwisu? Wygodne to by bylo, wpisywac sobie dane w telefon a potem synchronizowac przez net ze strona.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
na pewno NIE POLECAM usług sygnowanych marka SFD, pieniądzę przyjmują bardzo chętnie, ale gdy przychodzi do realizacji zakupy to juz tego nie robią. Nie liczcie na kontakt z ich strony na wielokrotne maile nigdy nie odpowiadają!!!

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
opisz to dokładniej i zaraz dowiedziemy, że jesteś w błędzie. co i kiedy zamówiłeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzienniki i dietetyk.sfd.pl

Następny temat

Powiadomienia o odpowiedzi na artykuł

WHEY premium