SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwis potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza partia usprawnień w dziennikach już jest:

1) mozliwosc wpisania wlasnego cwiczenia, ktorego nie ma na liscie
2) na suwaku w dzienniku żywieniowym każdy dzien jest klikalny, po kliknięciu user automatycznie widzi formularz z dodawaniem posiłku
3) na suwaku w dzienniku żywieniowym dodaliśmy wartość kaloryczną na kartcie dnia
4) link "pokaż szczegóły" w dzienniku żywieniowym rozwija wszystkie listy(wszystkie posiłki danego dnia), znajduje się teraz obok przycisku "generuj zrzut"


kolejne poprawki (a będzie ich sporo) wejdą jutro albo na początku przyszłego tygodnia, m.in.:

1) łatwa edycja posiłku, taka o jaką prosili na forum
2) "własne produkty" zmigrowane z dietetyka, oraz możliwość zapisywania ich na stałe (teraz dodaje się jednorazowo)
3) dodatkowo przy wybieraniu produktu do posiłku wyszukiwarka produktów z podpowiadaniem (tzw. autocompliter)
4) brak konieczności wpisywania nazwy posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
logan, poprawka - już masz wszystkie swoje wpisy, które robiłeś w dietetyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Czyli nie ma h*ja we wsi zeby wrocil dietetyk? Ehhh.
Wg mnie:
- przycisk "pokaz wiecej" jest niepotrzebny, interesuje mnie zawsze caly dzien a nie ostatni posilek (nie wiem czy to zamierzone ale teraz po wcisnieciu zmienia sie to w "pokaz szczegoly" i "ukryj szczegoly" - nie ma opcji "zobacz mniej")
- super by bylo jakby wyswietlane posilki mialy kolumny kcal, bialko, tluszcze, wegle i w ostatniej lini podsumowanie (suma dobowa)
Teraz tego nie ma i przy roznych dlugosciach trzeba szukac wzrokiem co ile ma (zalaczam zrzut)
- przy dodawaniu posilku nie ma opcji cofniecia - jest tylko zapisz zmiany





EDIT
O dziala edycja

- Czy mozna przy generowaniu zrzutu zrobic opcje zeby generowal do linku z sfd? Np jesli ktos chce pokazac w jakims poscie to nie musi zapisywac na dysk a potem wrzucac do postu tylko od razu wkleja link.

- Przydala by sie opcja komentarzy dni w dzienniku dietetycznym, np klikam na dzien, pokazuje sie co zjadlem i dopisek "dodalem kreatyne"

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2011-10-27 15:13:28

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
I zeby sie posilki sortowaly wg czasu konsumpcji.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Dalej:
Po edycji posilku lub przy zapisywaniu szablonu pokazuje sie komunikat, ze ok i trzeba wcisnac krzyzyk, nie prosciej przycisk na srodku "ok"?

Jeszcze wazna wg mnie sprawa - jesli mam juz dodane jakies posilki i dodaje nowy wpis to na dole jest tabela "sumowa dobowa" ale sumuje tylko wartosci tego nowego wpisu - nie uwzglednia juz wczesniej wpisanych.


Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2011-10-30 21:16:34

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2212
jeśli można brakuje mi kilku rzeczy jedną z nich to jest zalożenia dietetyczne podczas układania posiłku. Gdy układam posiłek nie widze ile mogę dodać ww, tluszczu i białka, dopiero po zakończeniu edycji jest to widoczne.


Zmieniony przez - tslhff w dniu 2011-10-30 22:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
dietetyk.sfd był fajnym, przejrzystym dziennikiem gdzie było wszystko czego potrzeba bez zbędnych rzeczy, a ta strona potreningu to jest jakiś portal społecznosciowy w którym żeby sie dokopać do wartości odżywczych jakiegoś produktu trzeba tego szukać 10 min. Ogólnie pomysł na serwis może i niezły, ale lepiej jakbyście przywrócili z powrotem starego dietetyka jako osobny serwis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Sluchajcie - skoro oni juz poszli w ta strone i nie ma odwrotu to moze byc tak konstruktywnie cos napisac i im pomoc w poprawieniu tego serwisu? Narzekac jest latwo.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Witam. Czy można tu ew. uwagi do dziennika treningowego też?
Dzisiaj wpisując trening nie znalazłam guzika generowania zrzutu - a chciałam wstawić tabelkę do dziennika tak jak to robię z miską. To po pierwsze. Po drugie - w obciążeniach nie da się wpisywać liczb niecałkowitych - przydałoby się, szczególnie na początku kiedy progresy są niewielkie. Po trzecie dziennik nie pozwala stosować zerowych obciążeń - niby logiczne w dziale kulturystyka, ale np. wznosy z opadu mogę robić ciężarem ciała bez dodatkowego obciążenia - przydałaby się możliwość wpisania chociaż "cc". Dodatkowo dzisiaj korzystając z dziennika nie znalazłam w rozpisce pod kulturystyką ani jednego ćwiczenia na biceps - umknęło coś przypadkiem? Skasowało się?
Pozdrawiam i nie zazdroszczę ciężkiej pracy

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Zmiencie to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzienniki i dietetyk.sfd.pl

Następny temat

Powiadomienia o odpowiedzi na artykuł

WHEY premium