SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwis potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Eee cos wcielo z mojego poprzedniego postu, chodzilo o to, ze zamiast cudzyslowia pokazalo sie slowo quote.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
walendzi, oki

odnosnie awatara:
- jak jest >200 pix -> ładuje zdjęcie z zaznaczeniem kadrującym 200x200 (po lewej)
- jak jest <200 pix -> nic nie ładuje - tylko pokazuje info jak po prawej



Zmieniony przez - loferne w dniu 2011-10-26 13:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wlaczcie deitetyka spowrotem, przeciez ten dziennik w potreningu to jakas porazka.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Gdzie sa moje produkty ktore dodawalem tyle czasu? I dlaczego nie generuje sam nazwy posilkow tylko musze wpisywac za kazdym razem? Prosze Was bardzo ladnie, wlaczcie dietetyk.sfd.pl

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
logan, jeszcze dziś będzie pierwsza partia poprawek w dzienniku na PT. następne będą na początku nowego tygodnia, wtedy dorownamy poziomem do dietetyka, m.in. nie będzie trzeba wpisywać za każdym razem nazwy posiłków.
Napisz proszę coś więcej o tych produktach które dodawałeś tyle czasu? My wszystkie produkty przenieśliśmy, powiedz których konkretnie brakuje Ci w PT względem dietetyka? sprawdzimy to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, logan, już się dowiedziałem. będziesz miał "swoje produkty", które dodawaleś spowrotem w dzienniku zywieniowym na PT, potrzebujemy trochę czasu na to, proszę o cierpliwość. uwierz, że robimy to po to, zebyście mogli korzystać z narzędzia lepszego niż dietetyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wyznaje zasade, ze lepsze wrogiem dobrego ...
Poprawki poprawkami a co z faktem, ze zniknelo mi 10 dni z dziennika?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Pozatym byla ladna tabelka na dole, czytalnie pokazujaca bilans dobowy i tygodniowy, tu tego nie ma, dobowy jest w jednej lini malo czytelny.
Poprostu uwazam przerobke tego za nie trafiona, tamta wersja byla naprawde dobra.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2212
zgadzam się w przedmówcą, ta wersja jest nietrafiona. Jak dla mnie to ona jest nie czytelna, nieczytelny bilans dobowy(jeśli jest tam jakiś?) nie można zostawić obu, do wyboru? Po za tym w tej nowej brakuje wlasnych produktów (jako że jestem z Uk to bazowałem w większości na nich).

btw. a i klikanie po tych wszystkich oknach zeby dodac posiłkem...:/

Zmieniony przez - tslhff w dniu 2011-10-27 12:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz będą Twoje dane(w innych) z ostatnich 10 dni w dzienniku żywieniowym, nic nie uciekło, spokojnie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzienniki i dietetyk.sfd.pl

Następny temat

Powiadomienia o odpowiedzi na artykuł

WHEY premium