SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwis potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Witam

W potreningu.pl można wpisywać swoją wagę, jest ona prezentowana na wykresie. Ale skala tego wykresu jest od 8kg, wiec słabo na tej skali widać wahania wagi. Czy nie można by podnieść skali do jakiejś wyższej wartości np 40kg, albo uczynić ją elastyczną - automatycznie od najniższego do najwyższego wyniku?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102
Mam pytanie odnośnie serwisu potreningu.pl Chcę kupić plan i dietę wczoraj wypełniłem ankietę i doszedłem do punktu wyboru płatności wybrałem PayU a że mam konto w PKO BP to przekierowało mnie do strony banku gdzie już miałem wszystkie dane wypełnione do przelewu.Problem w tym że nie zrobiłem w ten sposób przelewu tylko anulowałem a pieniądze przelałem przez iKO ( czyli przez mobilną aplikacje tego banku) przepisując wszystkie dane do przelewu ze strony bankowej i teraz patrze a w płatnościach na potreningu mam to oznaczone jako płatnośc anulowana.I co teraz?gdzie mam sie zwrócić o konkretną pomoc, bo nie chce płacić jeszcze raz jesli jednak wczorajszy przelew dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,
trochę namieszałeś. Wyślij potwierdzenie przelewu do PayU SA z informacją, że płatność została anulowana po ich stronie, a Tobie ściągnęło pieniądze. Kontakt do nich to [email protected] , powinni albo zwrócić Ci szybko kasę, albo zmienić status tej transakcji na pozytywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102
Wolałbym zwrot bo teraz zapłaciłem przez PayPal i nie potrzebuje 2 planów na miesiąc jednoczesnie:)Napisze zobaczymy,Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Daaniel
Problem w tym że nie zrobiłem w ten sposób przelewu tylko anulowałem a pieniądze przelałem przez iKO ( czyli przez mobilną aplikacje tego banku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
Hej,
mam takie pytania, zastanawiam się nad wykupieniem treningów na potreningu.pl ale chciałabym się dowiedzieć:
- czy muszę ćwiczyć na siłowni? Mam taką możliwość, ale dopiero za miesiąc, póki co chodzę na zabiegi na kostkę (rehabilitacja), więc już nie chce mi się wieczorem jeździć na siłownię - duży ścisk
- mam w domu hantle ze zmiennym obciążeniem
- czy wykupienie samego treningu, będzie okej? Dietę mam ułożoną przez moją dietetyczkę, jest skuteczna, bo spadło mi na niej 15kg, ale w dość powolnym tempie (2kg/m-c) a chciałabym troszkę szybciej + żeby cialo lepiej wyglądało.
- czy trening obejmuje tylko część siłową, czy skupia się też na jakimś bieganiu, pływaniu, orbitreku, rowerku?
- czy zawsze potrzebne są suplementy ? /przejrzałam pobieżnie temat i widziałam, że wiele osób je dostaje w zaleceniach, ja raczej bym nie chciała. Tzn. brałam Reevex przez chwilę, ale planuję ciążę, więc z tego względu raczej chyba nic takiego brać nie mogę?/
- ile trwa i jak wygląda przykładowy trening?
- w jakim czasie mogę się spodziewać? do zrzucenia ok. 15kg
- jeśli wykupię abonament na miesiąc, to nie mogę trenować tego samego np. przez kolejne 6 m-cy, tylko muszę dokupić następny abonament i coś zmienić?

Przepraszam za taki elaborat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 55
Odradzam wykupienie. Wszystko jest ok dopóki nie zapłacisz a przynajmniej ja tak mam. Wszystko jest ok jeśli chodzi o to żebyś przedłużył abonament i zapłacił ale jeśli masz problem to nie ma opcji pomocy z ich strony. Absolutny brak odpowiedzi na zapytania i maile. A problem jest banalny bo za każdym razem jak wpisuję miasto zamieszkania w profilu to zrzuca mnie na jakieś Łaziska. Przy zakupach w FSD można skopiować dane z profilu na potreningu.pl ale kopiuje te cholerne Łaziska i nawet się zastanawiam czy przy kolejnym zamówieniu nie zostawić tego niech tam pójdzie przesyłka to może jak zapłacą za przesyłkę chybioną to się do mnie odezwą. Reasumując odradzam wykupowanie bo jak zapłacicie to was będą zlewać i udawać że was nie zauważają aż do momentu kiedy znów będą mogli was doić wtedy się odezwą a nawet będą zabiegać o was jako o klienta. Jest już konkurencja na tym rynku więc nie ma obowiązku akurat kupować na potrningu, jak wykupię na innym portalu to opiszę jak tam to wygląda.

Już nieaktualne bo za to forum działa wyśmienicie - już problem naprawiony i dało radę zmienić miejscowość :) Tak więc forum 10/10 pkt :).

Zmieniony przez - scatman_wawa w dniu 2015-04-07 20:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Liskova tutaj barziej temat z opiniami, jak masz problemy to pisz na kontakt
1 pewnie musisz opisać że na razie trening w domu i masz do dyspozycji to i tamto
2 jak diete ogarniasz sam trening moze być, ale wtedy musisz odpowiednio sgrać odżywianie z większą aktywnością fizyczną
3 jakie treningi to już zależy co ustalicie
4 piszesz że wprowadzenie suplementów nie mozliwe i ich nie będzie
5 nie wiem jak wyglądają treningi, pewnie wszystko do dogadania
6 ile czasu 15 kg nie da się ocenić, w sporej mierze zależy też od danego organizmu
7 mozesz trenować jednm planem nawet 6 miesięcy ale po jakimś czasie i tak tzreba jakieś zmiany wprowadzić w odpowiedzi na daną sytuację

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1137
Wystawiłem kilka dni temu opinię na stronie potreningu.pl. Do tej pory mój wpis nie jest widoczny. Mam tam dietę+trening od 2 miesięcy. Niestety mam wrażenie, że zamieszczane są jedynie entuzjastyczne i cukierkowe wypowiedzi. Mój oprócz pozytywów zawierał też informacje o problemach jakie dostrzegam w serwisie. Czyżby cenzura?

http://www.sfd.pl/temat1071761
blog, początkujący, po 35 roku życia, potreningu.pl, FBW, split, intermittent fasting (IF), kettlebells

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy serwis oferuje (choć częściową) refundację? Pisałem maila na [email protected] jak i przez formularz - brak odpowiedzi. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzienniki i dietetyk.sfd.pl

Następny temat

Powiadomienia o odpowiedzi na artykuł

WHEY premium