SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwis potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
hehe spoko jezcze raz dzięki za odpowiedź:)

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@marjan - pomyslimy o takiej funkcjonalnosci, generalnie to mozesz przeciez w kazdej chwili, nawet tydzien po treningu dodac go do dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
Daniel apropo innowacji idealnie byłoby gdyby można było wybierać okres na który chce sie wygenerowac listę składników;)

Zmieniony przez - nexor w dniu 2013-01-29 22:25:36

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
good idea, cały czas sie rozwijamy i ten pomysł jest cenny, zapisze sobie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
Możecie dodać możliwość wpisania własnego celu? Ja przykładowo chciałbym zejść z BF poniżej 10%. Albo zwiększyć umięśnienie o jakieś 10-15kg. Da się z tym coś zrobić?

Fajnie by było gdybyście dodali rubrykę z BF w miejscu gdzie podaje się swoje wymiary. System mógłby wtedy, na podstawie naszej wagi i wartości procentowej liczyć ile kg tłuszczu znajduje się w naszym ciele. Wiem, że łatwo można to samemu policzyć, ale tak będzie przyjemniej patrzeć jak nam ubywa tłuszczu:)

Zmieniony przez - stinger88 w dniu 2013-02-17 22:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
system to wylicza chociaż tego nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
To jaki pożytek mam z tego, że to wylicza? A co z możliwością dodania innych celów niż te, które są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie jeszcze potrzebujesz cele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
O ja! :( Proszę przeczytaj pojego pierwszego posta w tym temacie, to się dowiesz. Dlaczego przy avatarach/nazwach/gdziekolwiek nie mogę znaleźć informacji czy ktoś jest admministratorem/moderatorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
celi treningów jest de facto tylko kilka. mozesz budowac mase, redukowac tluszcz i raczej tyle.
indywidualne cele monitorujesz przed lustrem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzienniki i dietetyk.sfd.pl

Następny temat

Powiadomienia o odpowiedzi na artykuł

WHEY premium