SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwis potreningu.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 55
To nie tylko Ty tak masz olewają wszystkich. Na szczęście powstało już kilka konkurencyjnych serwisów i myślę że nie będą zdziwieni jak ten portal zacznie podupadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522685
PT i SFD to osobne administracje, na tyle na ile mogę przekazuję Wasze problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Witam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 47 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1075
Witam, mam kilka pytań odnośnie układania planów: Czy plany układane są też dla średniozaawansowanych, którzy chcą zwiększyć postępy w rozwoju muskulatury? Czy w cenie układana jest też kompleksowa suplementacja? Czym się różnią plany SFD od PO TRENINGU, bo w wyszukiwarce wyskakuje mi ta sama strona...? Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma planów SFD, plany są tylko na potreningu, sfd to forum, palny dla każdego są układane. Co do suplementacji to już sobie z opiekunem uzgadniasz co chciałbyś brać i czy warto to stosować itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) plany są układane do średniozaawansowanych którzy chcą robić postępy w rozwoju muskulatury,
2) w cenie jest dobór suplementacji, oraz konsultacje z dietetykiem/trenerem również w tej kwestii,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,

W poprzedni poniedziałek(13.07.2015) wypełniłem ankietę dotyczącą treningu oraz diety na portalu, potreningu.pl oraz w ten sam dzień wpłaciłem na podane konto 140 złotych. Po całym tygodniu oczekiwania w zakładce kup dietę/ trening nadal widnieje komunikat, że pieniądze nie zostały wpłacone. Wysłałem już dwa formularze dostępne na stronie, ale niestety na żaden z nich nie dostałem wiadomości zwrotnej. Drugim problemem jest to, że podczas wypełniania przeczytałem, że ankietę można dowolnie modyfikować, aż do momentu w którym nie zostaną zaksięgowane pieniądze na Państwa koncie. Ale problem jest w tym, że gdy wracam do wypełnionej ankiety to tam niektóre rzeczy są inaczej wypełnione niż te, które ja zaznaczałem i nawet próba modyfikacji nic nie daje. Tak jest np. w przypadku dni w których mogę uczęszczać na siłownie, oznaczyłem 4 dni, ale teraz podczas przeglądania wyskakuje informacja, że mogę uczęszczać 2 razy w tygodniu. Taki problem jest z kilkoma elementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O godzinie 16:29 otrzymałeś odpowiedź w tej sprawie od kontaktu PoTreningu.pl. Proszę o sprawdzenie skrzynki e-mail i kontakt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100
Odkopuję z pytaniem. Dlaczego w dzienniku pomiarowym nie ma rubryki na obwód w pasie, skoro o ten wymiar serwis prosi w skrypcie obliczania BF? Co więcej, wpisana wartość pojawia się potem w profilu jako obwód w talii. Czy to - według serwisu - jest jeden i ten sam wymiar, tylko wkradł się błąd w nazewnictwie, czy co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzienniki i dietetyk.sfd.pl

Następny temat

Powiadomienia o odpowiedzi na artykuł

WHEY premium