SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serial,który tworzymy :Carpe diem,czyli treningi + 35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Warto spróbować,bo takie ograniczenia blokują rozwój mieśni w rejonie obręczy barkowej.
Każdemu może się to przydarzyć,gdy zostanie zachwiana równowaga miedzy mieśniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Powoli(znów ) biorę sie za 6 odcinek Carpe diem i znów stanąlem na rozdrożu :)

W planie mam nadal-pierwszy trening dla kobiet na siłowni ale kandydatki ,jedna po drugiej odpadaja albo odkładają to w czasie aż zrobia formę :)

Jest też plan B-trening w domu,trening na gumach,trening na drazku i poręczach.
Plan C -trochę o zasadach trenowania ,układania planu i technikach ćwiczenia.

No tak stoje na tym rozdrożu i....myślę a nie działam :)


Acha-ciekawostka-z ostatniego nagrania odcinka 5,Tomek ,który był ,jako chcący trenowac pod okiem trenera-nawiązał współpracę trenerską z Zacharym i juz pisał,że jest super zadowolony-mam nowy trening ,dokładnie pod jego potrzeby,nową dietę(okazało się,że na tej starej ,jadł po prostu za dużo,stąd pewne mankamenty sylwetki).

Jak się uda i w tym wytrwa,za 3 miesiące nagramy z nimi kolejny odcinek,który powie i pokaże nam efekty tej współpracy.
zmianny juz powinny być widoczne.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Jakieś światełko w tunelu się pokazało.
Rozmawiałem ze znajomą Słowaczką-bardzo jej się ten pomysł treningu na siłowni dla kobiet spodobał.
Bo ona sama na siłowni za bardzo nie moze liczyć na pomoć i się w końcu na zumbe zapisała ale chcoiałaby jednak troche podpakować siłowo i sylwetkowo.

Może się to uda nakręcić a jakiś bliżej nie określonym czasie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131070
Jestem zainteresowany tym cyklem ze Słowaczką
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Zobaczymy ,co z tego wyjdzie ,juz jedna Słowaczka zawaliła sprawę .
Ale może teraz się uda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Słowaczce na razie nie pasuje żaden termin,czyli trzeba poczekać.

Ale juz mam pomysł na 6 odcinek Carpe Diem-wykorzystam nagrania w sobotę,bo przemiana Kanciapy jest na prawdę godna uwagi i koniecznie trzeba ja utrwalić dla potomności.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Zdecydowanie TAK TAK , sylwetka sztos , ja z chęcią zobaczę z nim filmik a jeszcze super by było jak by jakiś zawodowy kulturysta pokazał mu jak pozować tak jak mi pokazaliście jak byłem w Velno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Goldberg i tak będzie :)

Zachary ma bardzo duże doświadczenie sportowe ,nie jest co prawda Pro ale startował chyba we wszystkich federacjach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
I poszło !!!

Film w trakcie opracowania,,są za to zdjęcia.

Przybył nasz główny gość,czyli Kanciapa,był Zachary i Eryk,trójboista i strongmen z Węgier.
Towarzystwo miedzynarodowe :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Czekam na ten film i zdjęcia, jestem ciekawy kanciapy formy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYZWANIE DLA 35+

Następny temat

Głosowanie na zdjęcia - KNL, moduł majowy (wersja 2)

WHEY premium